Onemli Gunler Banner
Sayfa 112/1011 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Çekilir tabi... Ben etikten bahsediyorum... Özel hastanelerde de doktorlarda istediğini muayene eder istemediğini etmez...
    Hayır öyle değil. Doktorun hasta seçmeninin koşulları var.

Avukat öyle değil. Vicdanen inanmıyorum deyip reddedebilir. Doktorun öyle bir hakkı yok.

Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Diyemezz... Suçluluğu sadece mahkemede yargılandıktan sonra mahkeme karar verir, yargısız infaz avukatın işi değildir...
    Çok iyi biliyorum der. Yani suçludur demez ama benim vicdanım benim hukuk ankayışım ahlaki seğerlerim bunu savunmama engel oluyor der savunmaz. Savunma naasıl bir haksa sanığın avukat hakkı varsa avukatında müvekkil seçme hakkı vardır. Kimse kşmseyi savunmak Orunda değildir. Ben birinin suçlu olduğunu düşünüpte bunun tersini yapıyorsam bu hukukide ahlakide olmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Çekilir tabi... Ben etikten bahsediyorum... Özel hastanelerde de doktorlarda istediğini muayene eder istemediğini etmez...
    Doktor hasta seçemez hasta doktor seçebilir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

https://twitter.com/i/spaces/1dRJZMnBOzMGB

Canlı yayına katılmak isteyen varsa

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Doktor hasta seçemez hasta doktor seçebilir.
    Off off...

Tabip ve diş tabibi, âcil yardım, resmî veya insani vazifenin ifası halleri hariç olmak üzere, meslekî veya şahsi sebeplerle hastaya bakmayı reddedebilir.†Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün 19. Maddesi uyarınca da; “Tabip ve diş tabibi meslekî veya şahsi sebeplerle, tedaviyi bitirmeden hastasını bırakabilir.

Bakın ben demiyorum ki yasaları okuyun, mesleki odalardan bilgi alın... 2 sn lik google araması...

Neyse konumuz borsa... Keremalkım ın siyaset yapması ce miniyatırımcı nı lümpenliği konuyu başla yerlere getirdi...

7.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Neyse konumuz borsa... Keremalkım ın siyaset yapması ce miniyatırımcı nı lümpenliği konuyu başla yerlere getirdi...
    aga lümpen kelimesinin anlamını bile google'a yazdığına eminim.

ülkenin aynası olmuşsun resmen. rezil olunca hakaret et bilgin çok zayıf malesef. sanıyorsun ki burası kahvehane, ne desem yuttururum. Kahvehane sohbetlerinde 101 oynarken bir şeyler duymuş tipler vardır ya sonra gelip ahkam kesmeye çalışırlar. şu an o canlandı gözümde. sanıyorsun ki bu forumda hiç avukat/savcı yok. ne sallarsam sallayayım savunurum sanıyorsun.

he bir de ersan şeni anayasa hukuku profesörü sanıyordun di mi o vardı. :D kim bilir kaç bölüm izledin adamı hala anayasa profesörü sanıyorsun.
    avukat müvekkil reddedemez diyorsun bilgisizliğinle, gerçeği yüzüne vurunca da ben öyle demek istemedime çeviriyorsun. hiç mi utanma yok? ciddi soruyorum. bak burası twitter değil yazdıklarını silemezsin belirli bir süre sonra. masumiyet karinesinin ne olduğundan haberin yok bana git googlea yaz diyorsun. gerçekten bunları yazabilecek kadar ne yaşadın? çevren çok mu eğitimsiz de herkesi öyle sanıyorsun?

Hem cahil hem yalakasın... Ama dediğim gibi aha fazla şahsileştirmeyeceğim... İstediğin kadar saldır Burası borsa forumu...

Sayfa 112/1011 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •