Onemli Gunler Banner
Sayfa 113/339 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 897 - 904 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Eupwr in önünde olalım isterse - 8 kapatsın umrumda değil
    şimdilik öndeyiz....o %1,13 artıda biz ise %1,38 artıdayız...

sektörlerimiz kardeş arkadaşlar..birinin çıkması diğerlerini de tetikliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdilik öndeyiz....o %1,13 artıda biz ise %1,38 artıdayız...

sektörlerimiz kardeş arkadaşlar..birinin çıkması diğerlerini de tetikliyor...
    Sn keko sizin bu hisseyi tercih etme nedenlerini aynı şekilde benimde tercih sebebimdi şimdi Eupwr bizim önümüzde gitmesi kafamı bozuyor bizim eupwr ın +4 yaptığı yerde tavanda olmamız lazım kendimi sorgulamaya başladım ben mi yanlış yapıyorum piyasa mı anlayamıyorum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. sabah yaptığım yorumlardan birinde cwene ,europowera göre daha risksiz demiştim..nedeni de europowerin arzına göre neredeyse 2,5 kat çıkmasıdır...cwene ise henüz %50 lik prim yapmıştır...işte bu yüzden de riskimiz daha düşük..buda olumsuz endekste bizi daha dayanıklı kılıyor...bu gün endeksin %1,5 düştüğü bir günde europowerin üzerinde prim yapmamızın nedenini ben buna bağlıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Yani alfas bile bizden ne kadar önce arz oldu alfasın yılbaşından bu yana attığı kapların toplamından fazla kap attı 20 gün içinde burada durması reva mı bu şirkete

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sn keko sizin bu hisseyi tercih etme nedenlerini aynı şekilde benimde tercih sebebimdi şimdi Eupwr bizim önümüzde gitmesi kafamı bozuyor bizim eupwr ın +4 yaptığı yerde tavanda olmamız lazım kendimi sorgulamaya başladım ben mi yanlış yapıyorum piyasa mı anlayamıyorum
    aceleye gerek yok dostum...bu bir süreçtir...toplamamız gün geçtikçe olgunlaşacak...görüyorsunuz hala 11 ve 12 lot satanlar var...arzdan ky da kalan ne kadar lot kaldı bilmiyorum..ama toplama olgunlaştıkça çıkışın da ivmelenmesini bekliyorum...gesandan edindiğim tecrübe budur..bence moral bozmamak lazım...süreci sabırla geçmek lazım...

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Yani alfas bile bizden ne kadar önce arz oldu alasın yılbaşından bu yana attığı kapları toplamından fazla kap attı 20 gün içinde burada durması reva mı bu şirkete
    dostum ne kadar kap atarsa atsın ,satıcı olduktan sonra gitmesi zor olur...bir hissenin gitmesi için satıcıların iyicene zayıflaması gerekiyor...hissede kalanların inananlar olması gerekiyor bir de inananların da hisseyi tutma sabrının olması gerekiyor...yatırımcılar hisselerine sahip çıkıp tuttukça tedavüldeki hisseler seyrekleşiyor...o vakit da en ufak bir alım iştahında hisse çoşuyor...

biz gesanda ilkin 19,70 ten aldık...ta 300 e kadar tutabildik..sonrasında yoğun baskı olunca ben 230 dan realize oldum...yani almak kadar tutmayı da bilmek lazım...

7. Yani bu yatırımcı elinde tuttuğu hisseyi ne için tuttuğunu bilmiyor al sat al sat hiç mi kıyas yapmaz hiç mi ne iş yaptığına bakmaz şu an ky elindeki hissenin değerini bilseydi alfasın yaptığını yapardık

8. hisse yol aldıkça kademelerdeki lot miktarları da azalıyor...gesanda ilk vakitlerde kademelerde 20 bin lotlar varken hisse 200-300 aralığına vardığında sadece 500-1000 lotlar vardı..buda bize gösteriyor ki yatırımcılar hisselerini tuttuğu sürece tedavüldeki hisseler azalıyor buda çıkışın hızlanmasını sağlıyor...süreç olarak europower 3 kademedeyken biz ancak 2 kademedeyiz...

Sayfa 113/339 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •