Sayfa 113/899 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Teko ya da külcüyü en tepeden satıp en düşükten alabilecek kadar müthiş bir bilgi, birikim, öngörü, teknik, temel, zeka, akıl, tecrübe, kış lastiği, zincir, çekme halatı ve takoz sahibi olan tek bir kişi tanıyorum, o da Alp'tir. Nokta.
    Alp'in de kafası karışık

#ismen 23 ağustos ayından beri sürünüyor ismen hissesi yatayda ben mayıs ayında biriktirmeye başladığımda temmuz ayının ortasına kadar sürünmüştü fakat 2,çeyrek açıklanmamıştı hisse prim yapmıştı.şuan 3,çeyrek bekleniyor kıpırdanma yok umarım zayıf çeyrek açıklamaz.
    boğazıma kadar ismendeyim maliyetimin düşük olmasınında etkisi var umarım bu sıkıntılı süreci olumlu şekilde atlatır güneşli günleri görürüm diyeyim en son 2015 yılında soda hissesinde tavan yaşamıştım umarım ismen sende de bir tavan yaşarım kısmet diyeyim.
    3,çeyrek bilançoda geri sayım başladı 11 kasım son gün diye biliyorum yakın zamanda açıklanır bakalım nasıl olacak?doğru düşünüp düşünmediğim 3,çeyrek açıklandığında belli olur fakat 2 aydan beri yatay sinir bozucu durum.umarım sabır ettiğime değer diyeyim.
    neyse enseyi karartma borucu erbos gitti yolu açık olsun fakat o hisseden midem bulanmıştı borsayla beraber %5 düşüş yaşayınca o yüzden isterse 30 tl olsun önemli değil ismen gibi sağlam hisse değil güven vermiyor erbos.sadece sen varsın ismen nikahı seninle kıydım
    #ismen ederi 6 civarları niye baskı yapıyorlar anlamıyorum şundan dolayı olabilir piyasa ilerde açıklayacağı çeyreklere güvenmiyor yada hisse 2 aydan beri düzeltmede sıkıntısı yok neyse kafamda deli sorular.sonuç olarak hikayesinin devam edeceğini düşünüyorum.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    zıçtı yine.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bu gazla bu kez 4.8x leri göreceğiz gibi.

Cok bel altina vurdular bunda da.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,451
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cok bel altina vurdular bunda da.

Bu çaredir aldimi bir kaç güne tekrar basıyor hep.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Hayatta başka zevkleriniz de olsun Sodacılar, yeter yaaa bu nedir soda da soda, soda da soda beee? Aaaaaaa kızıyorum ama bak.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Hayatta başka zevkleriniz de olsun Sodacılar, yeter yaaa bu nedir soda da soda, soda da soda beee? Aaaaaaa kızıyorum ama bak.
    Var tabii canım başka zevklerimiz de... Mesela benim

ALCTL - GOODY - ULUUN var
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Kulcuye biraz atraksiyon getirmek lazim.

Sayfa 113/899 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •