Sayfa 113/601 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Sirket neyi açıkladı ki bugüne kadar bunu aciklasin, kurumsal olsa açıklama yaparlar!!! Spk ya şikayet edin arkadaşlar ben öyle yapıyorum şu an

2. 27 Marttan itibaren yatırım fonları 4 milyon mal satmış, şimdi de Amerika'da bir şahısla ilgili uyduruk sec soruşturmasını Gana'da yerel bir gazeteyle, Kerim Ülker'e yazdırıyorlar. Helal olsun.
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Nisan ola hayrola
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    27 Marttan itibaren yatırım fonları 4 milyon mal satmış, şimdi de Amerika'da bir şahısla ilgili uyduruk sec soruşturmasını Gana'da yerel bir gazeteyle, Kerim Ülker'e yazdırıyorlar. Helal olsun.

Bu adamlardan herşey beklenir kardesim, ama haber benim de midemi bulandırdı zira buradaki herkes benim için en önemli konunun gana olduğunu biliyordur. Sirket bir açıklama yapmak zorunda ama bunlar dünya sirketi falan olamazlar allaha havale ettim ben yıllardır

4. Problem şirket değil, bu Gana haberi yerel bir gazete ile aynı anda dünya gazetesine yaptırılmış. Bu haberi yaptıran da Şirket değil kesinlikle.
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Bu adamlardan herşey beklenir kardesim, ama haber benim de midemi bulandırdı zira buradaki herkes benim için en önemli konunun gana olduğunu biliyordur. Sirket bir açıklama yapmak zorunda ama bunlar dünya sirketi falan olamazlar allaha havale ettim ben yıllardır

5. Peki yatırım fonlarının mal çıkması iyi değilmi beyler zira en son Kasım ayında start verilen çıkış süreci böyle başlamıştı.

6. Burayı okuyan bir sivrizekali benin çetenin başı olduğumu yazmış eee be dangalak adam yıllardır hissede yatırımcıyım, sirketin iyi yada kötü haberlerini burada hep paylaştım, daha dün gelmişsin bağcıyı kovmaya çalışıyorsun!!! Burada eski olanlar benim ne yönde olduğumu anlamıştır. AMA sen aksen e dün gelmişsin belli oluyor...

7. Cemilsavar sizde ilk geldiğinizde enisar a aynı yakistirmayi yapmistiniz.

8. Bunların sabrımızı ne kadar test edecekleri belli değil, ama dolar ve TL bazlı haftalık grafiklerini atıyorum ki teknikten anlamayıp grafik bakmayan uzun vadeci arkadaşlar psikolojik olarak güçlü kalsınlar. Nereden ne zaman döner bilemeyiz!
    Dolar grafiğindeki takoz kırılmadan gerçek çıkışın başlamayacağını düşünüyorum, şu an orada destek çizgisine yakın. Takoza baktığımda daha zamanı var gibi.
    TL grafikte ise ne kadar sınırları zorlayabilecekleri, hangi seviyeleri ağırlıklı kullandıkları görülebilir.
    Şu an 2-4 yıllık ortalamaları 3.20-3.30 arasında.. 1 yıllık ortalama ise 3-3.05 aralığında..
    Paylaşım şahsi düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 113/601 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •