Sayfa 113/243 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fero Yazıyı Oku
    Mesala 1000 lot için ne kadar kar payı verecek ?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    8.5 lira...

2. Pasta iyi. Sembolik de olsa bir temettü var. Metro bugün satmamis. İş in alması da iyi. Haftaya iyi yerlere gelir. Metrodan ykgyo ozgyodaki gibi bir performans bekliyorum. Kağıt tam metronun istediği gibi. Sahipsiz dağınık kafasına göre oynatır isterse... Ytd...

3. Galip ağa malı toplamış önemli olan kafasındaki tilkiler ne yapacak 😀😀😀😀

4. bugunde 3 puan aldık super rakıp yerınde top sektırdı ,,fark azalıyor pazartesı kendı sahamızda top cevırcez,,

5. Yönetim Kurulu'nun 17.05.2017 tarih ve 2017/08 sayılı kararı gereğince, 31.12.2016 tarihli finansal tablolarda oluşan 881.205-TL kar nedeniyle, yasal yedekler düşüldükten sonra kalan net dağıtılabilir dönem karından 170.000-TL'nin Birinci kar payı olarak ortaklarımıza dağıtılmasına, dağıtımdan sonra kalan tutarın ise olağanüstü yedeklere aktarılmasına genel kurulca karar verilmiştir. Temettü dağıtımına 25 Temmuz 2017 Salı günü başlanılacaktır.

6. Temettu verme politikasi bakalim nasil karsilik gorecek.

Beklentim temettu verdigimiz icin cazip sirketiz bu nedenle alim yapip temettu almak istiyoruz ..

Derlermi gorecez..

7. Bu şirkette temettü hikaye bu kadar temettüyle kimseyi kandiramaz...zaten spk temettü vereceksiniz diye zorlamasa onu bile vermezler.
    Temettü miktarı az olsa bile onu bile verirken elleri titriyor... zorlarina gidiyor. ...
    Bilanconun geçen seneye göre iyi gelecegini tahmin ediyorum... bilanço gaziyla hareket başlayacağını tahmin ediyorum. İnşallah beklentim gerçekleşirse kurtulurum bu hisseden yoksa ağa ne derse olur beklemekten baska yol yok. Neler olacağını hep beraber göreceğiz.
    Ky olarak bu hissede tek avantajim sabirla beklemek. Spek mi sabırlı yoksa ben mi?

Yatırım tavsiyesi değildir ...

Sayfa 113/243 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •