Sayfa 113/881 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 897 - 904 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,435
     Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    en şanslı ky hisse satışının açıklandığı gün alan ky olacak. işi bilenler iyice düşürmesini bekliyor. ben hıyar gibi daldım. maliyet çok yüksek
    Kaç maliyet.benim 10.05

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Angry

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Kaç maliyet.benim 10.05

benim 11.10

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,435
     Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    benim 11.10
    Sabırlı Olan kazanır..daha aşağıdan alım düşünüyorum.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Sabırlı Olan kazanır..daha aşağıdan alım düşünüyorum.

ona süphe yok, sabreden cok kazanacak. ama bende cephane kalmadı

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    benim 11.10
    Daha Yüksek olan da var . Ama 3 günde sürerler yukarı , geri dönüşlerdeki hızına bizim yetişmemiz çok zor , bu nedenle düşük rakamlarda fırsat buldukça alım yoluyla ortaklığı arttırıyoruz . Kısmet bakalım

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. Yuksek oranda temettu veren,
    F/k 7 den dusuk olan (simdi ve gelecek tahmininde olmali. Cunku tamamen emtia kaynakli bu senelik dusuk f/k ile calisan sirketlerin sureklilik sagliyacagini dusunmuyorum.)
    Pd/dd si 2nin altinda olan
    Yuksek oranda ihracat yapan, baska bir sirket varsa onuda Vesbenin yanina kardesleyelim. Ama benim analizlerime gore yok.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu arada dezavantanlari yok mu? Var.
    Yabanci para pozisyonu ciddi ekside. Fakat ihracat yaptigi icin bu olumsuzlugu absorbe edecegini dusunuyorum.
    Halka aciklik orani resmiyetde cok dusuk, reelde ise berbat. Bu da satilacak %5 ile rahatlar umarim.
    Bu arada yukarda ki yoruma, yatirim yapma sartinida koymaliyiz ki, sayin Human01 in aldigi cevaba gore satislarimizi %20 etkileyebilecek bir yatirimdan bahsediyoruz vesbe icin.
    Ben daha once fulle yakin 3 hisseye girmistim.
    180-260 hareketinde egeen.
    2.6-4.00 hareketinde hekts
    Ve 1.4 alka
    Egeen ve hekts da muvaffak olmustum.
    Alkada ise not indirimi mubabbetine tum pirtfoyu bosaltmistim. Sonra nerelere gitti sizde biliyorsunuz. Gerci ben 2.5 da satardim. Hedefim oraydi.
    Neyse simdi ise 4.kez fulle yakin portfoyle vesbeye giriyorum.
    Borsada en onemli meziyetin sabir, en onemli gucun para oldugunu unutmamak lazim.
    Sabrinizda, paranizda bitmemeli.
    Para nasil bitmicek derseniz, 100 liran varsa once 30 tl lik sonra dusunce 20 tl lik sonra dusunce 10 tllik sonra dusunce 5 tllik, sonra yine 5tllik, sonra 1 gibi gibi.
    100milyonun varsada ayni.
    Sabir ise soyle oluyor, borsaya ihtiyaciniz olan parayi degilde birikimlerinizi koyduysaniz ve elinizdeki kagidin degerini biliorsaniz ve bana en kotu temettusude yeter diyorsaniz, sabir zaten kendiliginden geliyor. Dustukce alip seviniyorsunuz.
    Saygilar.

8.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Bu arada dezavantanlari yok mu? Var.
    Yabanci para pozisyonu ciddi ekside. Fakat ihracat yaptigi icin bu olumsuzlugu absorbe edecegini dusunuyorum.
    Halka aciklik orani resmiyetde cok dusuk, reelde ise berbat. Bu da satilacak %5 ile rahatlar umarim.
    Bu arada yukarda ki yoruma, yatirim yapma sartinida koymaliyiz ki, sayin Human01 in aldigi cevaba gore satislarimizi %20 etkileyebilecek bir yatirimdan bahsediyoruz vesbe icin.
    Ben daha once fulle yakin 3 hisseye girmistim.
    180-260 hareketinde egeen.
    2.6-4.00 hareketinde hekts
    Ve 1.4 alka
    Egeen ve hekts da muvaffak olmustum.
    Alkada ise not indirimi mubabbetine tum pirtfoyu bosaltmistim. Sonra nerelere gitti sizde biliyorsunuz. Gerci ben 2.5 da satardim. Hedefim oraydi.
    Neyse simdi ise 4.kez fulle yakin portfoyle vesbeye giriyorum.
    Borsada en onemli meziyetin sabir, en onemli gucun para oldugunu unutmamak lazim.
    Sabrinizda, paranizda bitmemeli.
    Para nasil bitmicek derseniz, 100 liran varsa once 30 tl lik sonra dusunce 20 tl lik sonra dusunce 10 tllik sonra dusunce 5 tllik, sonra yine 5tllik, sonra 1 gibi gibi.
    100milyonun varsada ayni.
    Sabir ise soyle oluyor, borsaya ihtiyaciniz olan parayi degilde birikimlerinizi koyduysaniz ve elinizdeki kagidin degerini biliorsaniz ve bana en kotu temettusude yeter diyorsaniz, sabir zaten kendiliginden geliyor. Dustukce alip seviniyorsunuz.
    Saygilar.

Toplamaya devam elbet dönecek bi yerlerden

Sayfa 113/881 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •