Sayfa 113/300 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 897 - 904 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Denge ye bakıyorum da 10 günde 1 e 3 yaptı haberle...bizim tam hala kantin kuntin peşinde..

1'e 3 kazandık mı teranova54
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Spek kızmaya başladı. Ben sustum.

3. arkadaşlar egcyo 0/0.20 Yakın hisseyi elinde tutan fin...şt kime ait izlanda merlezli ingilizce bir şey yazıyor bu şirket bedelli hisseyi karşılayacak gücü var mı tektu hissesinde de aynı haber çıktı sonra vazgeçtim dedi olan bize oldu.

4. Ödenmiş sermayesi 22.000.000 TL nin 2 katı 44.000.000 hisse 1 TL den Tahsisli ile kasasına 44.000.000 TL para girecek olan EGCYO nun düştüğü hale bak. 1 Tl üzerinde satış yese anlarım. Ama buralardan kim satıyor. 0.78 den bile hisse satılıyorsa kusura bakmayın bu işin içinde birşey var diyeceğim. kap haberinde 44.000.000 hisse 1 TL den nakit karşılanacak diyor. ama ne hikmetse hisse 90 dan dönüyor.

5. Evet,her zaman yatirimcinin başına gelen vazgeçtik sehven yazilmistir vs biz Acunun adini kullanip bir borsa şirketinin bir ayda uçurulup vazgeçildiğini gördük.Ortada yatirim yok para yok bir a4 kagidi yazi oda online vazgećildi bitti para kimin cebinden kimin cebine Allah bilir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    Evet,her zaman yatirimcinin başına gelen vazgeçtik sehven yazilmistir vs biz Acunun adini kullanip bir borsa şirketinin bir ayda uçurulup vazgeçildiğini gördük.Ortada yatirim yok para yok bir a4 kagidi yazi oda online vazgećildi bitti para kimin cebinden kimin cebine Allah bilir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar olaylara biraz geniş açıdan bakın, Adamlar bu işte ciddilerse ve hisseyi götüreceklerse hemen 1 tl üzerine mi taşırlar? Önce bir iki hareket çekip milletin satmasını beklerler. Sonra ileri geri hareketlerle dök dökebildiğin kadar. Yada yeni bulaşanları da silkeleme hareketleri felan. Çok kısa vadede hedefe ulaşmayı herkes ister. Bu işte oyun, hile vs yoksa orta ve uzun vadede sıkıntı olmaz. Ama varsa Allah'ından bulurlar inşallah.

Yazmayım yazmayım diyorum. Yine kendimi tutamıyorum. Kaç yıldır bu adamın hisselerinde yatırımcının yüzü gülmedi. Çeşitli yalan dolanlarla milleti uyuttular. Milletin üç beş kuruş birikimini de hiç ettiler. Bu işte de bir ciddiyet yoksa yatacak yeri yok demektir.

Sayfa 113/300 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •