Sayfa 1133/1223 İlkİlk ... 1336331033108311231131113211331134113511431183 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 9,057 - 9,064 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Amerikan fast foodlar kahveciler full tıklım tıklım ooo böyle protesto trumpun canına minnet
    E seninkinin tüm eskort ve koruma jipleri, özel dabancalar filan, afilli konvoy araç ve güvenlik ekipmanları vesaire komple reklam panosu gibi All-American, daha sayim mi?), neyin protestosuymu$ ki o dediğin hem balık ba$tan kokar tabikisine canına minnet olur TriumpH'ın da bayım..
    Son düzenleme : ConSenSus SenSor; 08-09-2018 saat: 06:08.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    kirmizi kirilirsa ve mavi günlük 2 kurus yukseliyorsa
    kac gun sonra sonuca ulaşır. birde alttaki mavi cizgiyi 8.ayin başından itibaren baslatip sert çıktığı günün dibinden paralel cektigimizi varsayarsak,9.ayin basindaki tepe . çizginin altinda mi kaliyor üstünde mi
    İnce görmüşün bayım.. )
    İstersen o na 'paralel' demiyelim de honey, 9. ayın başındaki tepe 'ucundan accık' dediğin çizığın üstünde kalıyor..
    Baktım ben burdan öyle görüküyo..

İlk dediğin hususta, 'sonuca ula$mak'tan kastın nedir bilemedim ama ?,
    yine de sanırsam ;
    Kasım'da birle$mekte üstteki kırmızıyla ile alttaki mavi.. Nası da denk gelir getirirler herbi$eyi teknik taktik vesaire tam after TriumpH ön seçim style olu$uyo çiziklerde..
    Ya da en az 7'even++ yılba$ına güzel destek yeti$ir der alt mavi..
    Tabi sakinlerse piyasa volatilitesi anca bi anlamı olabilir bu çizıkların..
    Yoksa üst kırmızı anında yalan da olabilir aynen geçen ay çılgın attığı ivmesiyle falan..
    ...

Eline sağlık tospa bayım.. Unutturma)
    Son düzenleme : ConSenSus SenSor; 08-09-2018 saat: 06:50.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ahhahaa
    bayim. alem adamsın vesselam
    niye bu kadar kararmi$ kapkaramsar bir düşünceniz var...dollar bu dolsada olur dolmasada,
    pardon
    bist bu düşsede olur dü$mesede
    birileri cikacak diyecek birileri düşecek diyecek ki oyun olsun
    yoksa,
    herkes düşecek deyip mal satsa ne olur?
    kimse mal satamaz,taban taban işlemsiz düşeriz
    borSA bilinmez
    borsa oynanir...
    hergün 1000 puan kassan ayda 20bin puan eder,yilda 240 bin puan eder !!!
    soru şu.
    bir yilda tek tarafa 240bin puan yol alir mi bistik ?
    tabii ki hayir
    en fazla yılda 50bin dipten tepeye ya/yada tepeden dipe yol alir.
    Teveccühün *Bozkurt bayım..

Bilakis umut doluyum çok şükür.. Kararmış kapkaramsar düşüncede olanların hali de malum, kimler oldukları da belli..
    Dolarmış Bistmiş bir yerden sonra zaten umrumuzda olsa ne oluur olmasa ne olur ??.. Ama krizle gelenin krizle de gidebileceği realitesi ve dahi ülkeme faydası değil zararı olan bu güruhtan kurtulunması için mevcut ekonomik rezaletin de kıymetli ve dahi haklı bir fırsat olduğunu yanda$ aK'lar olmasa da tüm vatanseverler bilinçle, sabırla, ümitle yüreklerinde ve beyinlerinde taşımakta yaşamaktalar, herkesin hatta tüm dünyanın da malumu olduğu üzere.. Algı, yalan, palavra da bir yere kadar, acı ama gerçek olan memleket halimiz budur maalesef..

Elbette herkes piyasaya dair fikrini söylemekte zaten, öyle değil mi ?.. Düşecek, çıkacak, yataya saracak doğası böyle meretin hem zaten 'free trade' de her daim savunduğumuz hadise.. Memleketin hallerine dair dediklerim, beklentilerim böyle yanlış anlaşılmamalı, borsa vesaire hiç tek boyutlu olabilir mi yani ??, böylesi bir anlama devşirmeye ne gerek var dediklerimin ?.. Memleketin son derece mühim ve hassas olan mevcut hali mevzu ile borsaların her iki yöne de hareket edebileceği gibi basit bir realitenin muhabbetini insaf edip çarpıtmamalı, lütfen yani harbi rica ederim..
    Pek tabi long da oluruz shortta, hatta flat de bir poz ve yerine göre hepsi de olabiliyoruz ki bundan normal ve doğal ne olabilir..

Borsa bilinmez asla değil gayette 'bilinebilir', çalışıp, öğrenip, zahmet emek verip, düşünüp, vs., kendini geliştirdikçe daha da bi iyi bilinir ve anlaşılır, aynı her iş de olduğu gibi.. Esas Borsa 'oynanmaz' çünkü bu bir oyun misali değildir, oynanacak birşeyde değildir, medeniyetin teknolojinin gereği gelişmiş trade'in zirvesini sunabilen en hızlı çekim bir yatırım aracı gözüyle bakılabilir tüm bu arenalara ve neticesinde oynanmaz yatırım yapılır al-sat tut vs.. Türkçe dilimiz terminolojisine göre de oynadığını sanan veya oyun anlamında oynayan, yanlış yapar ve hızla batar..

Düşük periotlarda takılıp neredeyse tüm kılçıksız volatilitenin yıllık toplamı çok daha fazla desek, yaparız hallederiz )), kaç kontrat max. dönsek ki tamamını ya da misal bi 500,000++ pts. civarını alsak bali hiç değilse ?), mutLak robotu senden.. Ya da full kutumuza mı gitsek?), bilemedim şimdi neyse bakarız artık durumlara göre..

Vesselam.
    Son düzenleme : ConSenSus SenSor; 08-09-2018 saat: 09:03.

4. Dolar 4 ayda 3.8 den 7.2 olmuş şu an 6.380

Ve merkez bankası faiz artıyorum demişken

Ki

Bu beklenti en az 3 optimum 5 puan

Ve hala ahlak yoksunu troller

Dolar düştü diye yazı yazıyor

Biraz olsun insanda utanma olur

Özel bankalarda Bch faizi 40

80 yıllık firmalar batıyor

Enflasyon kudurmuş

Firmalar yapılandırma için bankalara koşuyor

Kaç tane konkordato talebi var soru

Yazık be

5. Haftaya merkez bankası faiz artırmazsa

Ki sanmıyorum

İşimiz zor

Beklentim 5 puan artış yapar

Usd 6 ya doğru İner inşallah

"Türkiye'deki ören yerlerinin giriş ücretlerine yaklaşık yüzde 50 civarında zam geldi."

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kul...a-zam-yapildi/

enflasyon %18 filan değil miydi ?
    müzelerin fiyatları dolara mı bağımlı, nasıl hesapladınız %50 yi?

evet, piyasada son dönemde zam yapanları takibe al, baskı uygula, ama hukumet olarak kendin %50 zammı daya vatandaşa.. bravo.. bravo..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,468
    Yurtdışında hesaplı bir tatil düşünenler için henüz her şey bitmiş değil. TL karşısında değer yitiren para birimlerine sahip ülkeler listemizi güncelleyelim. Venezuela ve Arjantin Türk vatandaşları için hala cazip. Angola ise başabaş, düşünülebilir. Diğerlerini pas geçiyoruz.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    Haftaya merkez bankası faiz artırmazsa

Ki sanmıyorum

İşimiz zor

Beklentim 5 puan artış yapar

Usd 6 ya doğru İner inşallah
    Cuma fiyatlandı artış..
    Şimdi hedef 7

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1133/1223 İlkİlk ... 1336331033108311231131113211331134113511431183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •