Sayfa 114/760 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 905 - 912 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. helalin var helal para
    senin sinirlerini almışlar, bu kadar soğukkanlı olmak herkese nasip olmaz
    bir yerde okumuştum, spek lüzumhalinde gerekirse 10 yil baski uyguluyormuş tahtada
    bizim döşemeci sebastian da 10 yil bekletmesin,piliydi miliydi derken vesbe tur bindirdi bize

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    helalin var helal para
    bir yerde okumuştum, spek lüzumhalinde gerekirse 10 yil baski uyguluyormuş tahtada
    bizim döşemeci sebastian da 10 yil bekletmesin,piliydi miliydi derken vesbe tur bindirdi bize
    Kan istiyorum kannnnn...
    may the force be with you

3. By peruklu biraz kağıdına sahip çık kağıdın değeride itibarıda yerlerde sürünüyor adın çıkmış dokuza düşmez sekize misali herkesin dilindesin biraz adam olda tahtaya el att veya attır bu gidişle şirkete yatırımcı bulamayacan ytd

4. Vesbe ye bak bize tur bindirdi ikiye katladı hatta geçti iki katı.. vesbe bin çoğunluk payı Vestel’in değilmi beklentinin üstünde kar açıklaması ve bu yükselişi hiçmi bize etki etmez

5. ne leş kagitmis .0.16 lik yukselmede yanlislikla vesbe yerine vestl alanlar heralde

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    helalin var helal para
    bozkurt kardes .Borsada bir laf vardir kaybetmeyide ogreneceksin diye.su anda ben kaybettim ama kagitlari satmadikca haneme zarar yazmiyorum. zaten bizim borsada ne zman telasa kapilsam kaybettim ne zman sakin olduysam kazandim. su anda cok sakinim.bu kadar dusmesini bende beklemiyordum kagitin ama en kotu ihtimal bu sirket iflas eti n e olucak sonra birisi gelip alicak isde ben bu sirketin satilmasina cok sevinirim.ondan sonra gercek fiyatlarina buluruz. banvit yillardir 1-2 de dolasdi ne zman satilacagi belli oldu 20 lere geldi.vestel iflas eder mi etmez tabiki . sunu anlatmak istiyorum vestel her sekilde cikar rekorlar kirar, ya satilir rekor kirar yada pil isi sonuclanir rekor kirar, yada sirkti yurtdisinda borsalara acarlar rekor kirar, yada araba isinde cok iyi gider rekor kirar, sadece patronlar ellerinde yeteri kadar kagit olsun.. benim bir kac bin lotum var deniz bankin milyonlarca onlar uzulmuyorsa bana hic bir sey olmaz)) ben zaten borsa parami ayirdimmm. onlar gibi dusunecegimm ettigim kara degil elimdekilot sayimin artisina bakicagimmm. umarim anlatabildim hislerimi. yatirim tavsiyesi degildir. saygilarimla

7. 6,40 ortama ile aranızdayım arkadaşlar.bol kazançlar.

8. ayağın uğurlu geldi efe,bizim ölü kâğıt kipirdiyo

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 114/760 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •