Sayfa 115/1002 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. dün tele1'de vergi uzmanı ozan güven ,son 9 yıl içerisinde vatandaş başına toplanan verginin 2.000-den nerdyse 10.000'e çıktığı söylendi ...hem de malüm çevrelere tanınan vergi afları düşünürsek müthiş bir atış...

demek türkiye de vergi sorunu var aşırı yüksek vergiler , vatandaşın tasarruf yapamamasına neden oluyor...

Şaşırmazsa şöyle olmalı..YTD

3. muhalefeti destekleyen medya bile hamaset yapıyor...

ne diyeyim reis süper şanslı ....

habere bak çay demle:

Son ankette bir ilk… AKP 5 milyon seçmeni kaybetti...

MetroPOLL Araştırma şirketi, yurttaşlara “Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz†sorusunu yöneltti. Çıkan sonuçlara göre AKP Eylül ayından Nisan ayına kadar yüzde 5,2 oy kaybetti. Türkiye şartlarında yüzde 5 oy yaklaşık 5 milyon seçmene denk geliyor.

MetroPOLL Araştırma şirketi, “Türkiye’nin Nabzı Nisan 2021†araştırmasının sonuçlarını yayımladı. Araştırmaya katılan yurttaşlara, “Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz†sorusu yöneltildi. Araştırma şirketinin sahibi Özer Sancar’ın verdiği bilgiye göre, AKP tarihi boyunca ilk kez bir araştırmada, partinin oyunun yüzde 27’ye gerilediği görüldü.

MetroPOLL’ün anketinden; kararsız, protesto ve cevapsız oylar dağıtılmadan çıkan sonuçlar şöyle:

AKP: %27
    CHP: %18,3
    İYİ Parti: %10,7
    MHP: %8,7
    HDP: %8,4
    DEVA: %2,2
    SP: %1,6
    Gelecek Partisi: %1,4
    Diğer: %1
    Kararsızlar: %8,7
    Protesto Oy: %6
    Cevap yok: %5,9

......................
    ohha yani ...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri bakanlığı : Tam kapanma dönemi içerisinde 3 Mayıs ile 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan emekli maaş ve ikramiyeleri ile diğer maaş/aylık/ücret ödemeleri; Türkiye Bankalar Birliği tarafından açıklanacak takvim ve sürelere uyulmak, TC Kimlik numarası veya diğer usullere göre açıklanacak olan takvim ve süreler içerisinde kendi grubuna denk gelen sürede kullanmak, maaş ödemesinin yapılacağı bankanın ikametine en yakın şubesine gidip gelmek, güzergah ve zaman kuralına uygun davranmak kaydıyla, banka şubeleri ve ATM'lere gidiş-gelişleri sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.
    3-5 Gün çarşıda olan Akbank şubesine, gider gelirim artık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bugünün konusu iki bacaklı dolgun bir şey değil, yine Dünyayı kurtarıyor bunnar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben olsam kaldırırım burayı kontrollü 9.5-10 a, rezervi düzeltirim, cari açığa yoğunlaşırım. Mart ayı -4.6 milyar dolar gelmiş...Bu faizle bunlar oluyorsa, enflasyon beklentisi çok yüksek vatandaşta demektir..2.5, 2.5 daha ödemeler var..

Belki yukarılardan tekrar carry tradeci falan da gelir..salmadan oralardan karşılamalılar..9-10 aralığına sıkıştırılabilir bu gavur o zaman..

Yukarı doğru bir sıkışma formasyonu var, üçgen olmalı..kırılırsa haydi hop tereyağlı ballı ekmek..YTD

Çekmeyin kardeşim genelge var, polisin kişisel verilerini niye ifşa ediyorsunuz

Durun bakalım, olayı nereye bağlayacaklar. Çok tepki gelirse polisleri ve müdürleri Çemişgezek-Doğubayazıt-Yüksekova üçgenine dağıtırlar, yok az tepki gelirse, yasaksa o da yasak kardeşim yaptığımızın arkasındayız Furkancı bunnar provakasyon yapıyora bağlarlar..

Kafalar karıştı tabi şimdi..Fadıl takipte

8. Türkçe konuşma olmasaydı acaba israil polisimi diye düşünecektim.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 115/1002 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •