Sayfa 115/853 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 913 - 920 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. işde böyle yazılar cıkarsa çok çok dikkat edilmesi gerekiyor !!!!

2.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Hangi tarihte demiş abimiz bunu ?
    Merhaba yanlış hatırlamıyorsam Aralık 2016'da bu yazı çıkmıştı. Karadenizx Aslı bir sitede.

3. Milaz son hafta % 46 ve son ayda % 85 değer kazanmış yani hisse uçmuş bına rağmen burada abarıtılı hedefler ve rakamlar ky yatırımcıya telafisi imkansız zararlar verebilir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by trend10 Yazıyı Oku
    Milaz son hafta % 46 ve son ayda % 85 değer kazanmış yani hisse uçmuş bına rağmen burada abarıtılı hedefler ve rakamlar ky yatırımcıya telafisi imkansız zararlar verebilir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Aynen katılıyorum ancak beklentide var. İki ucu değnek misali.......

5. Ocak 2017 arkadaslar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir bilene sormak istiyorum,
    Aga şimdi ne olacak ? Haber bekledik gelmedi..habersiz tebersiz daha nekadar gider bu hisse ?? Beklenti malum, beklenti olduğu sürece ısıtıp ısıtıp soğuturlarda, nalınada mıhınada vururlarda...realite diyor kiii zamanda daralmakta, 2018 başında arazinin yeni eksper değeri önemli 105 tl nin üzeri olacağı kesin ama kaç tl olur ??? 2018 ortaları yerel seçim startının verileceği zamanlar olacak. Bu büyükşehir başta olmak üzere bir çok ilçede bekleyen dosyaların sonuçlandırılması anlamına gelir. Aksi takdirde halkın karşısına çıkacak yüz bulamazlar, türkürmezler mi o yüze!!! iktidar bunun da farkında. Reis işi şansa bırakmayacak kadar akıllı ve hırslı..demem o ki 2018 d*****n kuyruğunun kopacağı yıl olacak .. kuyruk kimin elinde kalır onu görecez şimdi mipazın yakin tarihine gelirsek ; spek yaklaşan bu realite karşısında ne yapacak ?? Bütün mesele bu ...çok çokta bir tokat daha atar ..ya daaa görünen yolun sonu için heybesine çalışır. Agalar sizce ne olur ?
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

11 ağustos alıcı kurumlar
    https://i.hizliresim.com/WQ3v3P.png
    11 ağustos satıcı kurumlar
    https://i.hizliresim.com/qWOkZQ.png
    11 ağustos genel durum
    https://i.hizliresim.com/y3Zar7.png

8.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Bir bilene sormak istiyorum,
    Aga şimdi ne olacak ? Haber bekledik gelmedi..habersiz tebersiz daha nekadar gider bu hisse ?? Beklenti malum, beklenti olduğu sürece ısıtıp ısıtıp soğuturlarda, nalınada mıhınada vururlarda...realite diyor kiii zamanda daralmakta, 2018 başında arazinin yeni eksper değeri önemli 105 tl nin üzeri olacağı kesin ama kaç tl olur ??? 2018 ortaları yerel seçim startının verileceği zamanlar olacak. Bu büyükşehir başta olmak üzere bir çok ilçede bekleyen dosyaların sonuçlandırılması anlamına gelir. Aksi takdirde halkın karşısına çıkacak yüz bulamazlar, türkürmezler mi o yüze!!! iktidar bunun da farkında. Reis işi şansa bırakmayacak kadar akıllı ve hırslı..demem o ki 2018 d*****n kuyruğunun kopacağı yıl olacak .. kuyruk kimin elinde kalır onu görecez şimdi mipazın yakin tarihine gelirsek ; spek yaklaşan bu realite karşısında ne yapacak ?? Bütün mesele bu ...çok çokta bir tokat daha atar ..ya daaa görünen yolun sonu için heybesine çalışır. Agalar sizce ne olur ?
    Beklenti devam ediyor mu? Ediyor. Zaman zaman başta temel analiz, olimpik forum ve adını hatırlayamayadığım birçok arkadaş yazdı. Bende uzun süredir denebilecek kadardır bekliyorum. Arazinin değeri paha biçilemez. Siyasi konjonktür Doğan'ın leğine. Yukarıda da değindiğiniz üzere yerel seçimler gittikçe yaklaşıyor ki 2 seçim daha var ve hepsi birbiriyle bağlantılı. İmar mevzusunu bekleyen gırla vatandaş var. Gün geçtikçe değerlenen bir arazi var. Kuzey Marmara Otoyolu'nun dibinde. Şimdi türlü türlü söylentilerde var. Yok Ankaralılar grubu kağıda girmiş yok herif kağıda girmiş.Vallahi kim girmiş kağıda kim spek ağa bilemem ama yukarıda saydığım birkaç etken hep Mipaz'ın lehine işliyor diye düşünüyorum. Ben bu kağıtta uzuncuyum. Eninde sonunda imar çıkar çıkmazsa satılır. Her halükarda Mipaz kazançlı çıkar. Ama ah o beklenti yok mu? Yazdıklarım YTD'dir. Umutlarım, hayallerimdir. Herkesin gönlüne göre kazanç temenni ederim.

Sayfa 115/853 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •