Sayfa 115/208 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by tosyadan Yazıyı Oku
    lutfu001 ne içiosan aynısında

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 bardak su içtim az önce nasıl bildiniz bir şey içtiğimi

Doğal kaynak suyu kendimiz dolduruyoruz gerçekten içimi çok güzel benim diyen paralı suya 5 basar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Ersuda işlem hacmi kurudu yorum yapılmıyor hisse çakılı duruyor demekki bu gün yarın hareket edecek demektir 1.30 doğru olması temennim

3.  Alıntı Originally Posted by mhmtccm Yazıyı Oku
    Ersuda işlem hacmi kurudu yorum yapılmıyor hisse çakılı duruyor demekki bu gün yarın hareket edecek demektir 1.30 doğru olması temennim
    bilanço ne zaman açıklanacak,
    zarar açıklayacak ki kıpırdamıyor.

YTD

4. Kademeleri yayınlayabilecek bir arkadaş vsr mı tşk

5.  Alıntı Originally Posted by mhmtccm Yazıyı Oku
    Kademeleri yayınlayabilecek bir arkadaş vsr mı tşk
    ERSU; Türkiye'deki tüm meyve çeşitlerini işleyebilen, bu meyvelerden konsantre ve pulp yapabilen, meyvelerin meyve suyu olarak dolumunu gerçekleştirebilen ve ürünü soğuk havada şoklayarak muhafaza edebilen Türkiye'nin en büyük entegre tesislerindendir. Bugün sahip olduğu Ereğli ve Niğde tesislerinde 200.000 m2 açık alan, 40.000 m2 kapalı alanda 200.000 ton/yıl meyve ve sebze işleme, 50 milyon litre/yıl meyve suyu üretimi kapasitesi ve 150.000 adet/yıl plastik varil ambalaj üretim kapasitesi ile tam bir entegre kuruluş olan ERSU, ürünlerini dünyanın birçok bölgesine ihraç etmektedir.

ERSU; üretmiş olduğu konsantre ve meyve suyunda gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye ile Dünya arasında köprü rolünü sürdürürken, bölgesinde sözleşmeli modelle domates ve havuç ekimi yaptırarak tarımın gelişmesine ve desteklenmesine ciddi katkılar sağlamaktadır. Bu modelle ürettiği domates salçası ve havuç konsantresini yine dünya pazarlarına sunmaktadır.

ERSU; aynı zamanda meyve suyu teknolojisi, makine ve ekipmanları, know-how ihracatı da gerçekleştirmektedir. Bu şekilde İran'da, Hindistan'da, Çin'de anahtar teslimi modernizasyon şeklinde birçok tesis kurmuştur.

En prestijli markalardan biri olan ERSU, yurt içi pazarında 1969'dan beri dağıtım ve satış yapmaktadır. Dağıtımı tüm perakende noktalarının yanısıra, toplu tüketim noktalarında da (askeriye, hastane kantinleri, okullar, spor kompleksleri, catering vb) önemli pazar payına sahiptir. Şu anda Türkiye'de 9 bölge müdürlüğü ve 100'ün üzerine bayi ağı ile dağıtımını gerçekleştirmektedir.

ERSU; sürekli yaptığı yatırımlarla ürünlerini uluslararası kalite standartlarına ulaştırmış ve 1999 yılında ISO 9001:2000 belgesini, 2005 yılında da HACCP belgesini almıştır

bir şey paylaşmaya ne gerek var,
    bu kalitenin içine eden ERSU yönetimine lanet olsun.

YTD

6. Erdoğan Akman 2017 Nisan-Mayıs ayı gibi rahmetli oldu.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. batmadığına bari şükredelim

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Erdoğan Akman 2017 Nisan-Mayıs ayı gibi rahmetli oldu.
    bence rahmetli olmamıştır

üstad taze bok olarak benim kokmaya hakkım yok ama adama sorarlar:

madem kimseye hayrın yok neden şirketini halka arz edersin?????

Sayfa 115/208 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •