Sayfa 115/932 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 913 - 920 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Selamlar, sitenizdeki tablolar açılmıyor bende mi problem var acaba? Tekrar bakabilir misiniz?

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Selamlar, sitenizdeki tablolar açılmıyor bende mi problem var acaba? Tekrar bakabilir misiniz?
    Bende normal, aksaklığınızın nedenini teknik olarak bilemiyorum... Bilen varsa ve söylerse teşekkür ederiz...

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Selamlar, sitenizdeki tablolar açılmıyor bende mi problem var acaba? Tekrar bakabilir misiniz?
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bende normal, aksaklığınızın nedenini teknik olarak bilemiyorum... Bilen varsa ve söylerse teşekkür ederiz...
    Sadece bugün yayınlanan başlığa tıklamayı dener misiniz? Yayınlanan bütün dosyaları görmeye çalışırsanız çok yüklenmiş olursunuz bilgisayara, belki bu şekilde görüntüleyebilirsiniz...

Hiçbir dosya mı açılmıyor ya da herhangi bir hata mesajı veriyor mu? Ekran görüntüsü gönderebilirseniz bilen arkadaşlar yardımcı olular belki...

5.  Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Microsoft Office kurulu ve Chrome dan açarsanız sorun olmaması lazım, eğer sorun varsa PC nize bir baktırın. Normal şartlarda sorun olmaması lazım,
    Haziran sekmesi gözünüzden kacmamistir umarım ,
    Saygılar selamlar
    Not: Bilgisayarın durumunu bilmeden sallamış gibi oldum ama neyse. Umarım doğru sallamisimdir.

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

6. günaydın, sizi uğraştırmamak için geçmiş mesajlara gitttim ama eski sitenize girmişim sanırım.profilinizden yeni siteye ulaştım

Genel Görünüm...

TL

USD

8. Elinize sağlık Tolga bey,

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 115/932 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •