Sayfa 115/341 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben size vaktim elverdiğince ilk günlerde seans açılmadan buraya yazarak yardımcı olurum,merak etmeyin.
    Emeklerin için ve te yardımların için şimdiden sağol sayın batık...

Öğretmen olduğum için ,uygulamayla anlatalım arkadaşlar.Burada bakacağınız yer eşleşme fiyatı,eşleşme miktarı ve eşleşme kalan mik.....eşleşmeden kalan miktarda eksi değilse eğer ,eşleşme fiyatı en düşük fiyattır,anlamı satıcı gelse de alsaktır. Mzhld olduğu gibi,kademeler tablosundan anlarsınız.....Diğeri de eşleşmeden kalan miktar eksi ise o fiyat o an için en yüksektir.O fiyat oluşmuştur.dardanel için belirtirsem eğer,10 tane 1.09 da eşleşme var 100 satıcı var,ama 10 tanesine talep çıkmış 90 tane daha satılmayı bekleyen var anlamı taşır..biraz inceleyin anlasınız ...

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Hertürlü sorunuzu sorabilirsiniz,elimden geldiğince yardımcı olurum

Alıntı Originally Posted by berkeburak Yazıyı Oku
    Emeklerin için ve te yardımların için şimdiden sağol sayın batık...
    ne demek kardeşimmmm benimmm.

Bir örnek daha

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bir örnek daha

Yardımların ıcin tesekkurler sence ne kadar duser nezaman kurtulur goz altından

7. Yani batik kardes. Orngin ben 0.70 satis emri yazsam alici olunca satar mi dorumu anlamisim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bugün diğer ,hesabımdaki alyağları satıp,pzts günkü kredi kartı borcumu ödeyecektim...ne yapacağım şimdi..üstelik bunu da 15 gün önce 88 kuruştan ,nakit avans çekerek almıştım...heryerden giriyor...
    88 kuruş maliyetli alyağlarımın çoğunu dün,72 kuruştan 3 bin lira zararla çıktım.Ts leri de sattım..Giitim 1 liradan cemas ve bir miktar da ozgyo alayım dedim,alyağdaki zararım çıkartayım diye..bugünde geri kalanları sattım.hisseler dünden beri taban oldu...ordan da 3 bin lira girdi..sattığım gün ts ler tavan oluyordu nerdeyse..yani 3 günde 9 bin lira girrdiiiii...
    .....Alyağ bence dibini buldu gibi dün ve bugün test etti...bence yükselmeye başlar...ha nasip olursa ,diğerlerinde kurtulabilirsem yine gelirim...Herkese bol kazançlar....Gelen haberde faaliyet durduruldu demişsiniz,ee fabrika zaten taşınacak..mecburen olması gereken bu zaten.anormallik yok ki...yarın tavan bile olur....benim adım batık...aldığım taban,sattığım tavan olur...kalın sağlıcakla...
    Ya arkadaşlar ,moral bozucu olan nedir,anlayamadım...dünden beri zaten cemas ve özgyo dan ya...ğı yedim...kafa mı basmaz oldu...

Keşke cemas ve hele de ozgyo ya hiç bulaşmasaymışın...alyağdan giren 3 bin lirayı çıkarayım derken ,girdikçe girdi...son kalan alyağları da hisse kapandığı için satamamıştım..beklerim artık.pzts günü iş kredi kartımdan nakit avans çekip, halk ve vakıf kredi kartı borcumu ödeyeceğim....:Sad:

Sayfa 115/341 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •