Onemli Gunler Banner
Sayfa 116/168 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1338 madde; 921 - 928 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Dedigim gibi tahta yapıcı is ve vakıfdan islem yapıyor vakif bugun ciddi satıcı tahtadaki

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tabi buyuk çoğunluk satış bitti artık tavan tavan gider diye bekliyor.2 mio hisseyi alanda hadi Elele kolkola gidelim diye aldı o kadar mali. Bu kadar basit düz kolay olmamali

2. Cuma günü günlerce bitmeyen satis bir günde nasıl bitti oyuncu ve patronun işiydi. Planı onlar belireyecek bakalim ne yapacaklar. Tabi satışlar bitti artık gider diyenleri biraz silkelemek istemis olabilirler. Bu tahta artık net olarak ne tekniği ne temel i dinler tahta yapıcı ne yapmak istiyorsa onu yapacaktır

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

3.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    77 den 64 TL ye kadar düştükçe aldım.yine yanıltmadı.suan vedalastim.70 lira altında tekrar beraberiz .bekliyorum acelem yok
    İçimden gelmeyerek 68 ve altından maliyetlenmeye başladım tekrar.bakalim satma fırsatı vericek mi yarin

4. Sabancıda bunu yaparsa ky yi zarar ettirirse buranın çivisi çıkmıştır artık resmen teksas olmuş burası..

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Endex 1370 ken kağıt 113 tl endex 1500 kağıt 72 lerde endex çıkarken çıkma endex yüzde 1 ďüşerken yüzde 8 düş resmen tokatçı olmuş sabancı da yazık ah almak para almaya benzemez çıkar aheste aheste....

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. arkadaşın biri Salkıp Sabancının mezarı başında eylem yapalım demiş çok iyi fikir

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Arkadaşlar eski fiyatla ne kadar ediyor şimdi ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 116/168 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •