Sayfa 116/601 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 921 - 928 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Hisse yükselmesin diye baya çabalıyorlar.Bunlar yakında kap üzerinden olumsuz birşey de atarlar düşsün diye onu başaramazlarsa bilançoyu yine yanlış atarlar.
    7 nisan mesajımda burda

2. Siz bu hissede eski misiniz? Hesabınız yeni o yüzden soruyorum. Yanlış bilanço şirketin işi idi bu farklı. Adam Gana'ya 400 milyon dolar bağlamış, Gana'daki işini riske etmek istemez.
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    7 nisan mesajımda burda
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Siz bu hissede eski misiniz? Hesabınız yeni o yüzden soruyorum. Yanlış bilanço şirketin işi idi bu farklı. Adam Gana'ya 400 milyon dolar bağlamış, Gana'daki işini riske etmek istemez.

Peki bu rüşveti vererek iş alan adam Ganada ki davasınıda rüşvet vererek çözemez mi ? Kesinlikle çözer bence. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Benim merak ettiğim orda santrallerin doğalgaza dönüşüm işi vardı devam edecek mi ?

4. Gaza geçişle ilgili son güncel bilgiyi yatırımcı ilişkileri verecektir sorarsanız.
     Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Peki bu rüşveti vererek iş alan adam Ganada ki davasınıda rüşvet vererek çözemez mi ? Kesinlikle çözer bence. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Benim merak ettiğim orda santrallerin doğalgaza dönüşüm işi vardı devam edecek mi ?

5. Kasımdan beri burayı takip ediyorum. 2016'dan itibaren yazılan tüm yorumları okumuştum bir ara yani yazılan tüm mesajlardan burada konuşulanlara vakıfım. Şimdi burda şirket Afrika'daki işini riske atmiyor çünkü ortada şirketi etkileyecek herhangi bir somut delil yok ortada sadece iddia var.Ama böyle bir iddiayı ortaya atarak şirket 4 ve üzerinde boşaltığı malı toplamayı hedefliyor gibime geliyor. Yoksa böyle bir habere ben patron olsam anında avukatları mı görevlendirir ilgili şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunurdum.Yani sen kurumsal bir firmasın bakkal yönetmiyorsun.

6. Hocam bir de ortada rüşvet vs yok lobicilik faaliyetleri bunlar. Goldmandan hizmet almış aksa enerji.
     Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku

7. 20200417_002614.jpg
    Şimdi buraya birkaç resim koyacağım ve bazı yorumlar yapacağım

8. 20200417_002551.jpg
    ...........

Sayfa 116/601 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz