Sayfa 116/336 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2685 madde; 921 - 928 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hiç tavsiyem yok sadece ben alıyorum . 7 Sene sürecek .
    Hedef fiyatıniz nedir?
    Neden bi Aselsan egeen klimasan değilde bu kağıt acaba?

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    Hedef fiyatıniz nedir?

Sevgili Oxygen,
    LOGO yu eğer trade yapma hırsınızi zorunluluğunuz yoksa paket olarak tutmanızı öneririm. Neden diğer hisseler değil de LOGO sorusunun cevabını ben kendi adıma, Hindistan daki faaliyet yolunda giderse ulaşacağı büyüklük olarak cevaplayabilirim. Hindistan apayrı bir ölçek. Hedef fiyatım uçuk gelebilir ama 52-55 $ arasıdır. Bol kazançlar.

EDİT: Türkiye de Gelir İdaresinin çözüm ortağı olduğunu söylemiyorum bile. Devletten sürekli akan musluğu olan firmalara, muktedirlerin çökme kültürü, risk midir fırsat mıdır kestiremiyorum, onu da ekleyeyim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    7,053
    Hedef fiyatım mı ? Hedef fiyat belirlemek saçma bir yola çıkış sebebi olurdu.
    Yalan söylemeyen tek analiz Temel analizdir
    Bir de Kesit incelemeyin süreklilik inceleyin ,
    Mesela PD/DD ne mi bakacaksınız 12 QTR boyunca neren gelmiş nereye gidiyor
    onun grafiğine bakın yani anlık bilgi kesit fotoğraftır bir fikir vermez
    Grafik ise video dur hikayedir bir şeyler anlatır .

Şöyle ki Tabloyu inceleyin Grafiği göreceksiniz her sütün bir grafiktir .

Karşılaştırmalı bir toblo da koydum

Dikkat ederseniz ortak özellikleri Öz varlık karlılıkları ve satış karlılıkları iyi
    Borçları görece düşük şirketlerdir yani logo en iyi denmesi mümkün değil ama
    kendince iyi yönleri zamanla daha iyiye gidecek gibi .
    Swiss Frank cinsinden grafik Frank ın Altın ile desteklenmesinden dolayı seçildi
    12 QTR CHF fiyatını da görün istedim Yabancılar da çok satmamış .
    Daha iyi bir firma varsa bildiğiniz karşılaştırma tablosuna koyarım .
    hatalar varsa haber verin hemen düzeltirim .
    Aselsan FK yüksek ve savaş gerilim dönemleri kağıdı diye koymadım lafım yok iyidir
    Klimasan Karlıklık yada FK Pd/dd sebebi ile almamışımdır Kötü olarak yorumlamayın
    EGEEN Favorimdir Tablomda baş köşededir .
    LOGO Teknoloji kağı diyelim . Bir Flash bellek verip Para kazanma işi Katma değeri yüksek iş
    bana Microsft u hatırlatıyor logo . Bir cd verip 150 Dolar almak iyi iştir .
    Aselsan ve Klimasan ın verileri ile tablodaki Egeen i karşılaştırın Arada bi fark var

Hiç bir şekilde AL SAT TUT Tavsiyesi olarak görmeyin kendimce bir çalışmadır .
    saygılar

Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    Hedef fiyatıniz nedir?

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4. LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/839406

Şirketimiz tarafından ELBA HR İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi'nin (Peoplise) sermayesinin % 86,70'ini temsil eden 255.377 adet şirket payını hisse başına ortalama 6,46 ABD doları bedelle devralınması konusunda pay devir sözleşmesi ("Sözleşme") imzalanmıştır. Sözleşme uyarınca pay devrinin gerçekleşmesi halinde, pay devir bedeline ilave olarak 2021 yılı içinde Şirket tarafından performansa dayalı olmak koşuluyla olası performans bedeli ödemesi yapılabilecektir. Pay devir işlemlerinin Sözleşme'de belirtilen koşulların gerçekleşmesini müteakip en kısa sürede tamamlanması hedeflenmektedir.

Peoplise, kurumsal firmaların tüm işe alım ihtiyaçları için tasarlanmış entegre ve video özellikli dijital insan Kaynakları yönetimi platformudur. Yetenek Yönetimi Sistemi olarak konumlanan çözüm, başvuru takip sistemlerini (ATS) sosyal medya kaynaklı işe alımları, dijital değerlendirme ve markalaşma araçlarını içeren mobil uyumlu platforma dönüştürmektedir. Mevcut müşterileri finansal hizmetler, perakende, üretim ve profesyonel hizmet sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 13 çalışanı olan Peoplise 2013 yılında kurulmuş olup halihazırda 13 dilde hizmet sunduğu 74 kurumsal müşteriye sahiptir.

Logo'nun tek seferlik gelirler içinde ERP ve e-devlet çözümlerinden sonra önemli bir paya sahip olan İnsan Kaynakları çözümleri, kurumsal müşteri segmentinde rekabetçiliği ve genel marka bilinirliğini destekleyen stratejik öneme sahip bir ürün grubudur. Peoplise platformunun Logo'nun mevcut İnsan Kaynakları ürünlerini tamamlayacağı ve İK ürün portföyüne yönelik yapılan yatırımları, özellikle bulut tabanlı çözümlere geçiş sürecinde yaratacağı sinerjiyle, devralıp
    ileriye taşıyacağı öngörülmektedir.

Pay devrinin tamamlanması üzerine Peoplise kurucu ortakları ve pay sahipleri Çağatay Güney ve Doruk Molo ile "Sermayeye İştirak ve Sahipleri Sözleşmesi" ve "Yönetici İş Sözleşmesi" imzalanacaktır.

5. Bilgi veren arkadaşlara ilginiz için teşekkür ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    7,053
    Bu kağıtların hepsi trade kağıdı dır .AL SAT YAparak uygun yerlerden karınızı yapın
    Nedeni gayet basit . Diyelim ki işler terse döndü ve elinizde patladı .
    Borsa yeniden gündeme geldiğinde ilk toparlayan kağıtta kalmak
    beni hiç korkutmaz hatta maliyetimi düşürmek için PAÇAL yaparak
    gene toplamaya düşüklerden de almaya devam ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    7,053
    69 - 71 arası vedalaştık ama aşağıdan tekrar alacağım TRADE dediğim aynen budur .
    66 Olunca aranızdayım . . .

SAygılar .
    Son düzenleme : Baygeorge; 21-04-2020 saat: 11:45.

8. 69.50 çıkış yaptım. Bastı yukarı gitti.

Sayfa 116/336 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •