Sayfa 117/359 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Büyük iş ama piyasa anlamıyor,geliyorlar daha da geleceklet..
    hisse Tavan dostum, daha ne olsun
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben her zaman altı temel olarak boş olan hisseleri almam diyordum..şu anda geçmişte aldığım hisselere baktığımda hemen hemen hepsinin de güzel yerlere gittiğini görüyorum..tabi bu gidenlerden bir kısmında iyi kazandım kimilerinde de kısmetim kadar az kazanabildim...benim için sevindirici olan bana güvenip da almış olan ky dostlarımın zarar etmemiş olmasıdır...en çok da buna seviniyorum...

son bir iki yılda geriye doğru atatp ,kocaer, brlsm ,cwene,europower, gesan, jants,konka, egeen, doas ,trakt, karel,kront,durdo,gedza (gedza da çıktı ama biraz vasat kaldı) ereğli (ereğli çok az başarılı olduğum ve belki de başarısız olduğum nadir hisselerden biridir) çok daha gerilerde olanlardan da goodyear ,trabzon spor aklımda kalanlardandır...
    satip- ciktiklarinda ucmus gitmis ama helal dostum, butun al-satlarin karli hemde guzel karli
    yapabilsem bende yapacam ama , benim kisi al-unut ,
    duserse ekle
    hikayesi biterse satarim
    In God We Trust

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben her zaman altı temel olarak boş olan hisseleri almam diyordum..şu anda geçmişte aldığım hisselere baktığımda hemen hemen hepsinin de güzel yerlere gittiğini görüyorum..tabi bu gidenlerden bir kısmında iyi kazandım kimilerinde de kısmetim kadar az kazanabildim...benim için sevindirici olan bana güvenip da almış olan ky dostlarımın zarar etmemiş olmasıdır...en çok da buna seviniyorum...

son bir iki yılda geriye doğru atatp ,kocaer, brlsm ,cwene,europower, gesan, jants,konka, egeen, doas ,trakt, karel,kront,durdo,gedza (gedza da çıktı ama biraz vasat kaldı) ereğli (ereğli çok az başarılı olduğum ve belki de başarısız olduğum nadir hisselerden biridir) çok daha gerilerde olanlardan da goodyear ,trabzon spor aklımda kalanlardandır...
    Merhaba ciddi emekleriniz var hepsinde insanların geniş projeksiyonla görmesini sağlıyorsunuz hiç bir zorunluğunuz yokken sizi bildim bileli hep böyle ayrıca X de de ciddi emekleriniz var bende orada şahsım adına etkileşim sağlamaya çalışıyorum emekleriniz için teşekkürler.Şu Birleşime de iki tokat atında kendine gelsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    %10 tavan oldu
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    Amazon 100milyon dolarla lojistik merkezi acmis Tuzlada

simdiye kadar Turkiyeye 5,2 milyar dolar yatirmis

Amazon, aynı zamanda 2025 yılına kadar tüm operasyonlarında yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanma hedefini, küresel portföyünde bulunan 20 gigawatt'tan (GW) fazla yenilenebilir enerji üretim kapasitesiyle 2022 itibarı ile yüzde 90 oranında gerçekleştirdi ve halihazırda, Avrupa ve dünyadaki en büyük kurumsal yenilenebilir enerji alıcısı konumunda bulunuyor. 2019 yılında ise şirket, 2040’a kadar (Paris Anlaşması’nın hedeflerinden 10 yıl önce) karbon nötr olmayı taahhüt ettiği İklim Taahhüdü’nün (Climate Pledge) kurucu ortağı oldu. Amazon’un dünya genelindeki yenilenebilir enerji projeleri hakkında daha fazla bilgi için bu adresi, İklim Taahüdü hakkında daha fazla bilgi için ise burayı ziyaret edebilirsiniz. Amazon hakkında Tüm Amazon çalışanlarının, şirket kültürü olarak benimsediği ve günlük hayatlarında bile uyguladığı 16 tane liderlik ilkesi bulunmaktadır. Bunların temelindeki 4 tanesi ise şöyledir: müşteri odaklılık, yenilik tutkusu, operasyonel mükemmelliğe bağlılık ve uzun vadeli düşünme. Amazon; dünyanın en müşteri odaklı şirketi, en iyi işvereni ve en güvenli çalışma yeri olmak için çalışıyor. Daha fazla bilgi için amazon.com/about adresini ziyaret edebilir veya Instagram hesabını takip edebilirsiniz.
    In God We Trust

6. Tahta toplanmış belli,fiyatlama yukarı çekiliyor ki doğrusunu yapıyor..greenX gündem olduğunda gelecekler..

7. Helal be sana yakışanı yaptın.

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    satip- ciktiklarinda ucmus gitmis ama helal dostum, butun al-satlarin karli hemde guzel karli
    yapabilsem bende yapacam ama , benim kisi al-unut ,
    duserse ekle
    hikayesi biterse satarim
    Çokta unutma 35bin hissesi * 7=245bin sene
    1995 dolar 20 TL
    şimdi 165 bin hisse*14 =2310000 şimdi dolar 27500

Sayfa 117/359 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız