Sayfa 1177/1230 İlkİlk ... 1776771077112711671175117611771178117911871227 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,409 - 9,416 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. bugun gramda 50 lirayi oldugu gibi aldim iceri.
    deva ile otokar vardi elimde yuzde 7 8 prime kadar gorduk. endekse baktim bahar heryer yemyesil ulan bunlari tavana vururlar cikmayayim dedim 7 8 den eksiye gectiler.
    vay arkadas nasil bir gundu ya tam ters koseye yattim.

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bugun gramda 50 lirayi oldugu gibi aldim iceri.
    deva ile otokar vardi elimde yuzde 7 8 prime kadar gorduk. endekse baktim bahar heryer yemyesil ulan bunlari tavana vururlar cikmayayim dedim 7 8 den eksiye gectiler.
    vay arkadas nasil bir gundu ya tam ters koseye yattim.
    Aynı durumdayız.

Bu sene altın overall portföyde yüzümü güldürse de, aktif olarak yönettiğim portföy kötü...ilk iki sene çok güzel kazançlar vardı, her yıl öyle gitmez diyordum, bu yıl cepten yemiş olduk.

pandemi borsalar gibi benim de dengemi bozdu...bir türlü senkron olmadık pandemi ile...önce kaale almadılar, ben olmaz böyle dedim..sonra çok abarttılar, ben bu kadarı fazla dedim..sonra tepki dedik, tepkiyi abarttılar...vsvs.

artık 2021 e bakacağız
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Arkadaşlar pek bu işlerden anladığım dan değil ama, Enerjisa nerdeyse halka arz olduğundan beri bu fiyatlarda dolanıyor, benim elektrik faturası bu süreçte 3 katına çıktı. İncelemeye değerlendirmeye değer bulursanız görüşlerinizi almak isterim.

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar pek bu işlerden anladığım dan değil ama, Enerjisa nerdeyse halka arz olduğundan beri bu fiyatlarda dolanıyor, benim elektrik faturası bu süreçte 3 katına çıktı. İncelemeye değerlendirmeye değer bulursanız görüşlerinizi almak isterim.
    Enerjisa dağıtım tarafında

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Evet sn cahilcuhela dagitimdan yüzde alarak para kazanıyor diye biliyorum ben de.. Faturalar arttıkça gelirler artıyor yani. Gelirleri dövize bağlı, pandemi kriz vs gibi durumlardan kısmi etkileniyor ve dönemsel değil, bence ortak olmaya değer bir şirket.

6.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Evet sn cahilcuhela dagitimdan yüzde alarak para kazanıyor diye biliyorum ben de.. Faturalar arttıkça gelirler artıyor yani. Gelirleri dövize bağlı, pandemi kriz vs gibi durumlardan kısmi etkileniyor ve dönemsel değil, bence ortak olmaya değer bir şirket.
    Sorun isminin sonunda SA olması..yoksa, güzel bir temettü hissesi olabilirdi
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sorun isminin sonunda SA olması..yoksa, güzel bir temettü hissesi olabilirdi
    Merhabalar, neden böyle düşünüyorsunuz merak ettim.

8. Altını 1850'nin aşağısına salmayacaklar gibi duruyor. Elimde gram altın olduğu için ons'a değil daha çok dolara dikkat eder oldum. Elimdeki altının %25'ini 520'den verdim dün. 470-480 aralıgında alırım. Yoksa orta-uzun vade beklemeye devam. Aşı haberine gereksiz tepki verdi bence. Sanki piyasaların Biden'e hoşgeldin partisi gibi oldu. Biden geldi, aşı bulundu, umut oldu biden piyasaya gibi bir algı yaratıldı diye düşünüyorum. Zira, hep Trump piyasa yanlısı gibi algılanırdı, Biden de öyle imajı mı verdiler acaba? (Sesli düşünüyorum)

Bizim tarafta 1240'ları aşacak mıyız? Yoksa buradan geri mi dönüş olacak (Daha önce 2-3 defa oldugu gibi) ? Herkesin merk ettiği soru bu.

Sayfa 1177/1230 İlkİlk ... 1776771077112711671175117611771178117911871227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •