Sayfa 118/238 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 937 - 944 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Eurusd ben 1.1040 dan stoplamıştım. Nedeni ölümcül 15 dk lık ortalamanın yukarı kesmek üzere olmasıydı. Dün kesmiş. Bugün de 15:15 de ECB faiz kararı var.. Meğer ona hazırlık yapıyormuş..
    Kaplumbağa benzetiyorum ben bu pariteyi. Yavaş yavaş çaktırmadan gidiyor.. Ama gidiyor

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Kaplumbağa benzetiyorum ben bu pariteyi. Yavaş yavaş çaktırmadan gidiyor.. Ama gidiyor
    Tramvay bekliyorum durakta...

Geldi, yazmaya binince devam edecem

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Ben ilk FX ile tanıştığımda sadece EURUSD var saniyordum. Ve o zananlar hiç simdikiler gibi degildi. Gunde 150 pip falan gidiyordu.

Gün geçtikçe EURO baya stabil hale geldi. Ve tıpkı dediğiniz gibi kaplumbağaya döndü. Ben şahsen o pariteye daha hic bakmiyorum. FX de zaten bekledikce stres basıyor. Oyuzden hemen hedefe gitme potansiyeli olan pariteler daha makul geliyor bana (JPY pariteleri gibi). Gerçi bir parite ne kadar hizli trend yapiyosa o jadar sagi solu belli olmuyor

Kendimi notrledim su an...

Kib

Sende kib

Çok şeker ya..

Viop hesabıma para attım. Yeni pozisyonumu vioptan acicam. Haziran vade den..

Bir poz fx de bir poz viopta.. Şu an vadeli 2063 de işlem görüyor.. 2100 e yazicam bakim dursun orda Haziran sonuna kadar pozisyon

DMAX diye bir kanal var. Altın madencileri ile ilgili programlar var orda. Çok hoşuma gidiyor ya. Altın peşinde koşarken inanılmaz yerlere gidiyorlar. Doga harikasi. Çok tehlikeli maceralar yaşıyorlar. Kimi zaman ölümle burun buruna geliiorlar. Ben de finansal piyasalarda Altın trade ediyorum.

Bu Altın macerası hepimize adrenalini doruklarda yaşatıyor

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    DMAX diye bir kanal var. Altın madencileri ile ilgili programlar var orda. Çok hoşuma gidiyor ya. Altın peşinde koşarken inanılmaz yerlere gidiyorlar. Doga harikasi. Çok tehlikeli maceralar yaşıyorlar. Kimi zaman ölümle burun buruna geliiorlar. Ben de finansal piyasalarda Altın trade ediyorum.

Bu Altın macerası hepimize adrenalini doruklarda yaşatıyor
    Bugün futbol oynuyo takım. Ben futbol sevmediğim ve ayrıca hiç beceremedigim icin dolanıyorum etrafta. Belki de cay koyarim şimdi.

Ben altıncılari hiç izlemedim. Beyaz Diş filminden hatırladığıma göre baya zor birsey. O filmi cocukken izleyen herkes kurt yavrusu sahiplenmek istemiştir. Ben de büyükbabamin başının etini yemiştim. Kabul etmedi.

Ben de tomruk evleri yapan kanala cok bakiyorum...

Owww...futbol bitmis...ben mindere geciyorum...grsrz

Selim bey sizin branşınız güreş di mi.. Mindere geçiyorum demissiniz Off çok açık verdiniz

Keşke ülkemizi temsil ederken sizi izleyebilsek.. Basarilar

Şampiyonada tabi..

Sayfa 118/238 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •