Onemli Gunler Banner
Sayfa 118/1004 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    kanal istanbul kadar aptalca bir proje acaba ülkede daha önce gündeme geldi mi bu kadar ısrarcı biçimde.. 90 larda bir ara gündeme gelmişti dönemin hükümeti sakıncaları çok fazla deyip bir daha gündeme almamıştı.. ama bu siyasal islamcılar artık kime ne sözler verdilerse bu aptalca projeyi bu kadar zorluyorlar..

güvenlik dediler tamamen yalan bir gerekçe, güvenlik olsa etrafına 2-3 milyon nüfus yığmazsın kanalın..kanalın ekolojik ve milli güvenlik tehlikeleri çok fazla..ayrıca durup dururken su yolu açıp sonra da üzerinden geçmek için 10 tane köprü yapmak da ayrıca aptalca bir proje olduğunu gösteriyor.. bu tamamen emlak projesidir.. bazı görüşlere göre katarlıların blok halinde ikamet edeceği bir yer olarak tasarlanıyor..
    herhalde katarlılara orası söz verilmiş...

her aileye bir daire gibi bir durum varmış...

De hadi, verin artık 1530 e kadar,
    topu topu 3 long daha açacağım, verem ettiniz yahu.
    Hatta verin 1500 ye kadar 9 tane daha açalım, 9 doğurtturmayın adamı.

Ereglinin temmuz vadelisinde kadeneleri çalmışlar

4. Bu haftayi eksi kapatiriz gibi geliyor bana.
    1256 destek olacagini Eylul ayina kadar yatay bir bant icinde asagi yukari testere ile gecirecegiz gibi.
    Temmuz yukari Agustos asagi.
    Bist30 da cok ucuz kalmis saglam hisselerde hala herhangi bir hareket sinyali gozukmuyor.

1540 dan ek 1,
    Long 5

Dayanamadım, TL den dövize %1 daha ek. Kaldı %16 TL.

mevcut sistem tr vatandaşlarının daha fazla fakirleşmesi, yandaşların daha zengin olması üzerine tasarlandı. örnekler o kadar çok ki.

halk yatırım kullanıyorum. endeks 1440 iken dip çalışması bitti, hedef yukarı diye abonelere mesaj attı. sadece viop 50 puan düştü. bir servet eder. sadece 20 kontrat bile ihya eder.
    audentes Fortuna iuvat

hisseleri pert ediyorlar borsa bitmis bayramdan sonrasina ya nasip artik ayni ceteler is basinda ornek emlak konut tacirlerin 400 bin shortu her vadede oldugu gibi yine kazandi

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    katarlı gençler sınavsız okuyacak diye bi şey yok.. imzalanan protokolün başlığı şöyle "askeri sağlık alanında eğitim işbirliği"

bu başlık bile herşeyi açıklıyor, türk ordusu ve katar ordusu arasındaki işbirliği kapsamında 15 tane katarlı askeri tıp öğrencisinin türkiyede eğitim almasını düzenliyor bu anlaşma.. normalde haber değeri bile olmayan bi detay, en gerizekalının bile anlayabileceği açık olan bi durumdan bile -bütün katarlı gençler türk tıp fakültelerine sınavsız girecekmiş diye" yaygara koparmak insan zekasına hakaretten başka bi şey değil.. yıllar boyu her gün buna benzer 20 tane yalan dolan üfürenlerin amacı belli- halkın bi kısmını delirtmek ve boş polemiklerle ülkenin iç direncini yerle yeksan etmek

t24 kutlamak lazım, ülkede pek yapılmayan bir şeyi yapmış- hatayı kabul edip özür dilemek.. bu tür gündelik yalanlarda, işin üfürme olduğu ortaya çıktığında hemen mevzuyu unutturmak oluyor genel tavır, o yüzden bu özür bi karakter göstergesi

Sayfa 118/1004 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •