Onemli Gunler Banner
Sayfa 118/169 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Altın vurus v

1.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Cümleten Hepimizden Allah razı olsun arkadaşlar, paylaşmak, bilginin zekatıdır.
    Doğru bildiklerimizi paylaşmamız lazım, kimseyi kırmadan, üzmeden VE incitmeden.

Alan alır, almayanın da “Canı†sağolsun..

Sent from my iPhone using hisse.net
    yüksek faiz ve dolar bazlı olmasa da tl bazlı rekor seviyelerdeki borsanın anomaly olduğundan bahsetmiştiniz daha önce şimdi daha da yükselen bir faizle karşı karşıyayız ve 14 üstü hatta 18 lere varabilecek faiz seviyesinden endişeliyiz hepimiz ,bu devam ederse resesyon (yani 2 çeyrek üst üste eksi büyüme) ihtimalinden bahsedebilir miyiz,tşkler,saygılar.......

2. Naim Süleymanoğlu'nu ebediyete uğurluyoruz. Türk bayrağını spor müsabakalarında defalarca göndere çektiren bu güzel insana şükranlarımızı iletmemiz temennisiyle.

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    yüksek faiz ve dolar bazlı olmasa da tl bazlı rekor seviyelerdeki borsanın anomaly olduğundan bahsetmiştiniz daha önce şimdi daha da yükselen bir faizle karşı karşıyayız ve 14 üstü hatta 18 lere varabilecek faiz seviyesinden endişeliyiz hepimiz ,bu devam ederse resesyon (yani 2 çeyrek üst üste eksi büyüme) ihtimalinden bahsedebilir miyiz,tşkler,saygılar.......
    Zehir ve “Aşı” ya da “panzehir” örnekleri ile TAM DA BUNU anlatmaya uğraştım ya?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Naim Süleymanoğlu'nu ebediyete uğurluyoruz. Türk bayrağını spor müsabakalarında defalarca göndere çektiren bu güzel insana şükranlarımızı iletmemiz temennisiyle.
    Dünya şampiyonu Büyük sporcuydu.
    Allah mekanını cennet etsin.

Turgut Özal döneminde “maceralı bir şekilde” Türkiye ye “iltica etmesi” sağlanmıştı.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

5. USDTL de bir hedefte 2 li TEPE yapıldı.
    Bistte belirli bir seviyenin altına “inmeyeceğini†yazdım, ve inmedik, çökmedik, bilakis TOPARLADIK!

FAİZ konusu Dövizi frenleyen en büyük etkendir bir EKONOMİDE.

ZEHİR VE AŞI örneği ile Faizdeki AŞIRILIĞIN bize ZARAR vereceğini yazdım!

Şu anda %18.5 hedefli FaizİN çıkışı EĞER O SEVİYEYİ GEÇMEZ İSE, ekonomimize ZARAR VERMEZ!

Haa, FAİZ %25 lere (Allah korusun) fırlar, o zaman AŞI BİZE ZEHİR OLUR.

Sonuçta beklentim Faizin %18.5 lar civarında KALMASIDIR!

Bu durumda da DÖVİZ SAKİNLEŞİR VE BORSA YOLUNA DEVAM EDER.

Bıkmışbroker dan Grafikler ile Ekonomi Yorumu okudunuz.

Sn.ugolnili, sorunuzun cevabı sn. bıkmışbroker in üstteki yazdıklarında..Bu adam bıkmayıp naapsın valla!!..Yazılanları en az 3 5 defa okuyup hazmetmeliyiz ve üzerinde düşünüp bünyeye oturtmalıyız hepimiz.. Yazılan ve izah edilen şeylerle ilgili hepimiz tekrar 1 tane soru sorsak 100 tane soru yapar...Babo da bıkar doğal olarak.. Kolay gelsin..
    Saygılarımla..

6. Güzel anlatım ve grafikler için çok sağolun sevgili Babo. Gençler olarak sizden öğreneceğimiz çok şey var...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayin Babo bir de RAKI sofrasina katilamayanlar icin kodlari burda paylassaniz da biz de cozmeye ugrassak.
    Yani hazir balik istemiyoruz balik tutmayi ogrenebilir miyiz derdimiz o, en azinda benim ki o.
    Sonra rokasi rakisi baligin yanina kendilginden yakisir

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by Bybora2017 Yazıyı Oku
    Sayin Babo bir de RAKI sofrasina katilamayanlar icin kodlari burda paylassaniz da biz de cozmeye ugrassak.
    Yani hazir balik istemiyoruz balik tutmayi ogrenebilir miyiz derdimiz o, en azinda benim ki o.
    Sonra rokasi rakisi baligin yanina kendilginden yakisir
    Sn Bybora2017,
    Bu topikin İLK 3 SAYFASINDA anlatılanlar dışında bir “kod” yoktur.

Rakı sofrasında burada grafiklerle anlattığımı “Laf ile, sohbet ile, araya fıkra koyarak, karikatürize ederek” anlatıyorum!

Rakı sofrası olduğu için ve de “sohbet arası” olduğu için, MEZE niyetine dinleyen de oluyor, KODLARI YUTAN da..

Ayrıca bu başlıkta İLK 3 sayfada ANLATTIKLARIMI, hafta hafta, grafikler ile, “gerçekleşmesini” izlemiş olmanız lazım?
    Örnek:
    XU30 Euroda hedef
    SUSDTL de 3.90 hedefi
    Tahvil Faizinde %18.5 hedefi (henüz hareket devam ediyor gibi-gibi)

(İnanmayan Güneysu ya sorsun, Rakı masasındaki moderatörlük de onda Masada Kavga çıkmasın diye Güneysu’yu seçtik-Deermişim)

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 118/169 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •