Sayfa 118/1001 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Çankaya belediyesi sağolsun kapıcıları çok seviyor her ay pınar marka bir koli süt ve peynir yardımı yapıyor sabah muhtarlığın önünde yine yüzlerce koli vardı alan gidiyordu

2. Kasım başına kadar borsada ne kazanırsanız realize ettiğiniz kadar olacaktır. Sonra torunlara - bir zamanlar borsada köşeyi dönmüştüm ama aç gözlülüğümden 2 günde kaybettim gitti - diye masallar anlatırsınız. Elbette yatırım tavsiyesi değil sadece falcılıktan gelen alışkanlık.

3.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi kağıdın %60 değer kaybettiğini sanıyorsa burada yaptığı hiçbir yoruma itibar etmemek lazım.
    İtibar mı ediyordun sen zaten ?
    Adam 2018 den beri moratoryum iflas crash diyip duruyor..
    Yorum yapmıyor ki..
    Çakma , tık peşinde , insanların karamsar duyguları ile oynayıp onları daha da karamsar yapacak türden haberleri servis etme amacındaki haber sitelerindeki haberleri alıp kopyalıyor..

4.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Kasım başına kadar borsada ne kazanırsanız realize ettiğiniz kadar olacaktır. Sonra torunlara - bir zamanlar borsada köşeyi dönmüştüm ama aç gözlülüğümden 2 günde kaybettim gitti - diye masallar anlatırsınız. Elbette yatırım tavsiyesi değil sadece falcılıktan gelen alışkanlık.
    Haşa dinimizde falcılık haramdır.
    reyis basgan duymasın
    ötv falan filan koyar.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi kağıdın %60 değer kaybettiğini sanıyorsa burada yaptığı hiçbir yoruma itibar etmemek lazım.
    siz ediyormuydunuz yoksa eline almış vuvuzela düdüğü gibi venezuella diye bağırıyor ne okuyor ne araştırıyor .hiç bir şey bilmiyorsa 5. sınıfta eline atlasta almamış ..dünya haritasına bir baksın 206 ülke içinde tam ortada kaşıkçı elması gibi duran ülke hangisi bi öğrensin sonra yazsın ...

6. gelelim fasulyenin faydalarına dolar bu aralıkta giderse 21 ekimden sonra hazine ve mb kur farkı ödemeyecek...kkm dolanlar sadece 16 mevduat faiziyle yetinecek...

7. Yatayda
    dolara pegli mevduat 16% faiz = 16% usd faizi ..
    Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Öyle olacak gibi.
    Ama Haziran sonrası meçhul. Haziran sonrası ciddi bir faiz artışıyla hem bist hem de dolar göçecek gibime geliyor.
    Tabi dolar göcecek derken enflasyona karşı göçecek, geri gelme şeklinde değil, uzun süre bugünkü gibi sürünme şeklinde olacak.
    kkm 2023 sonuna kadar uzatıldı seçimden sonra iktidar değişimi olmazsa faiz artmaz gibi görünüyor

Sayfa 118/1001 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •