Sayfa 118/133 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 937 - 944 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Altın 90 tlden 900 yl ye gelmiş.
    Kuyum sektöründe bırak iflası zarar edeni duymamışken , yaşatılanlar çok vahim.

Hızlı bir şekilde ne olacaksa olsun artık yeter. yedi bitirdi, bu beklentiler.

2. İİK 40.madde

İcranın iadesi :
    Madde40–(Değişikbirincifıkra:2/3/2005-5311/7md.)Bir ilâmın bölge adliye mahkemesince kaldırılması veya temyizen bozulması icra muamelelerini olduğu yerde durdurur.
    (Değişik ikinci fıkra: 2/3/2005-5311/7 md.) Bir ilâm hükmü icra edildikten sonra bölge adliye mah- kemesince kaldırılır veya yeniden esas hakkında karar verilir ya da Yargıtayca bozulup da aleyhine icra takibi yapılmış olan kimsenin hiç veya o kadar borcu olmadığı kesin bir ilâmla tahakkuk ederse, ayrıca hükme hacet kalmaksızın icra tamamen veya kısmen eski hâline iade olunur.
    Ancak üçüncü şahısların hüsnü niyetle kazandıkları haklara halel gelmez.

3. Umarım adli tatilden önce bir aksiyon alınır.

4. Kimse umudunu yitirmesin, Goldaşın borsaya döneceği ve geçmiş zararlarının tazmin edileceği gün yakındir, Yapılan hukuk dışi işlemler ve Goldaş lehine verilen yargitay kararlari ortadadir

5. Bu lanet hisseye tutkulu bir şekilde bağlandığım güne lanet ediyorum. Sürekli yatırımlık görüp alıyordum. Maliyetim bu yüzden zaten yüksek. O zaman bir ev parası idi. Umarım o evi yine alabilirim. Aç tavuk misali benimkisi 😡

6. bayram öncesi yap bi güzellik hadi

7. Dava açan var mı çok merak ediyorum...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Bizdeki spk soyguncular vurgun yaptiktan sonra devreye girer ve paralari geri almadan hadi git der..Akli sıra yatirimci koruyor...Suna benziyor traji komik olay....Hirsiz kuyumcu soyuyor yakalanıyor ve buralarda hırsızlık yapmayacaksiz denip altınlarla serbest kaliyor..Kuyumcu magdur tabiki...Spk bu sirketleden guvence almadikca borsaya girisini yapmamalıdır...Adalet olmayinca carpan sayisi artar tabii.

Sayfa 118/133 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •