Sayfa 119/168 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1338 madde; 945 - 952 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Ozsermayesini düzeltmeye yönelik zarar eden kalemlerden kurtulmaya çalışıyor.cok normal.
    sirada kıymetli gayrimenkullerini satmak mi var acaba? Yoksa Fransız ortak tr den çıkacak ön sevişmemi yaşanıyor migrosla🙂🙂 hayal satın aliyoz sonucta
    Bombayı atayım kacayim.
    Daha yakın bir zaman önce sizin gibi bomba atan kadın kılıklı bir manipülatör vardı. O da hayal satıyordu. O bombalar elimizde patladı. Migros zarar yazan bir şirket. Komple carfuru satın alsa ne olur.. Migrosu geçtim, her dönem kar yazan bim carfuru satın alsa ne olur. Kar marjı yüzde 10-15 arasında olan bir sektörde en fazla ne olabilir.. Onun için kimseye hayal satmayın, bombalarınızı kendinize saklayın.

4.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Daha yakın bir zaman önce sizin gibi bomba atan kadın kılıklı bir manipülatör vardı. O da hayal satıyordu. O bombalar elimizde patladı. Migros zarar yazan bir şirket. Komple carfuru satın alsa ne olur.. Migrosu geçtim, her dönem kar yazan bim carfuru satın alsa ne olur. Kar marjı yüzde 10-15 arasında olan bir sektörde en fazla ne olabilir.. Onun için kimseye hayal satmayın, bombalarınızı kendinize saklayın.
    Bahsettiğiniz yagmurelif ise o zaman burda herkes 7 9 aralığından crfsa aldı.en az kazanan yuzde100 kazandi.ama hiç hickimse burada 150 200 liralardan crf al demedi.aksine alınmaz diyenlerde vardı.
    akil mantık bilgi işi borsa.bu arada 2020 yılında bu kağıdı 3 liradan da aldım sattim.onemli olan sürü psikolojisine kapılmamak.
    Market işi kar marjı düşük bı sektör evet katılıyorum .o zaman neye dayanarak muhtemelen 3 haneli maliyetiniz var.siz alırken neyi hesaplayarak aldınız.bi çok forum crfsa zedelerle dolu.
    Herkes Sabancı'ya kufrediyor ama aklı olan parasını 2 3 e katladi burdan.
    Günlerdir yazdım 60 70 arasıni nitekim geldi ve yataya gecmeye çalışıyor.umarim düşündüğümüz gibi olur.zarari olan daha fazla zarar etmez.bizde kazanmaya başlarız tekrar.
    Yön ne olursa olsun azınlık bı taraf sevinirken cogunluk taraf magdurlarla dolu olacak.siz tarafınizi sürekli kağıtta şartlar ne oiursa olsun bekleyerek secmissiniz .
    Crf satılmaz evet çok küçücuk bı ihtimal belkide %1.
    Siz hiç arabasını kirli camurlu bakımsız bı şekilde satan galeri gördünüz mü ??

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Sabancı güzel bı kapanış yapmazsan darilirim sana

7.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Sabancı güzel bı kapanış yapmazsan darilirim sana
    Herkes alırken ben kaçayım.tekrar görüşmek üzere🙂

8. Kanada fransa Türkiye. Bakalım altından ne cikacak

Sayfa 119/168 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız