Sayfa 119/221 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 945 - 952 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    30 nisan da ilk ceyrek bilanço gelecek... bilanço oncesi dokuyor da olabilir...ytd
    Bilançoda ne gelecek ki. Hiç kăr etmemiş bir şirket kăr mı açıklayacak. Adam itina ile milleti öpüyor. Bunu yaparkende anne, eş ve çocukları veya bilumum insan için önemli olan değerlerine yapılan kulak çınlatıcı sözcükleri de biliyor ama bunları önemsemeden yapıyor. Bazıları için anne ve eş çok kutsaldır, bunlar için ise sadece para kutsaldır. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Her gün ana avrat küfür yiyip kulağın üzerine yatmak büyük genişlik. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Bilançoda ne gelecek ki. Hiç kÄÆ’r etmemiş bir şirket kÄÆ’r mı açıklayacak. Adam itina ile milleti öpüyor. Bunu yaparkende anne, eş ve çocukları veya bilumum insan için önemli olan değerlerine yapılan kulak çınlatıcı sözcükleri de biliyor ama bunları önemsemeden yapıyor. Bazıları için anne ve eş çok kutsaldır, bunlar için ise sadece para kutsaldır. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Her gün ana avrat küfür yiyip kulağın üzerine yatmak büyük genişlik. Ytd.
    bilanço bu grupta çok onemli olmasada ben yarın taban beklemiyorum... eksi açıp yukarı atar diye dusunuyorum... daha rızza nın bu hisse de biraz daha işi var diye düşünüyorum... brut takas, işlem yasagı falan gelmedi sonuçta... ..yatırım tavsiyesi degildir...

3. - 7 açar + 3 yapar - 2 kapatır :-)

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    - 7 açar + 3 yapar - 2 kapatır :-)

Aynen buna benzer bir durum olucaktir yarın.ytd

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar hisse 2.29 dan 2.07 ye kadar kademelerde işlem yapmış 2.o7 1.84 arası işlem yok biri 2.29 dan direk 2.07 yaptı yazmış bu şekildemi oldu izleyen oldumu

6.  Alıntı Originally Posted by detay Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse 2.29 dan 2.07 ye kadar kademelerde işlem yapmış 2.o7 1.84 arası işlem yok biri 2.29 dan direk 2.07 yaptı yazmış bu şekildemi oldu izleyen oldumu
    Ben izledim işlem oldu diye biliyorum ama devre kesiciden sonra olmadı yani 07 den 1,84 e boş geçti yarın oraları dolduracakmı bakalım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. bugün taban kaç olucak 1.73 altı boş dikkat edin.ytd.1.60 da boşluk kapanıyor

8. Ya hemen bu kağıdı gömdünüz cemas flap falan sabah alasımız var iştah bırakmadınız bu kağıt. Halen %100 kazandırmış bir kağıt durun bakalım görelim ne yapacak

Sayfa 119/221 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •