Sayfa 12/784 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    601 Milyon dolara bedava holding satiliyor, Bist de kalmis en ucuz kagit artik birilerinin bunu gormesi gostermesi gerekiyor . Pandora cik Bloomberg e de bi sirketini anlat , planlarini icraatlerini paylas . Bostan korkulugu gibi durma
    ortak sen daha gitmedinmi algyo ya , sen gittin de hareketlendi kağıt sandık...

2. global ,meksa ,metro kim bunlar ....eski köye yeni adetmi getirecekler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    global ,meksa ,metro kim bunlar ....eski köye yeni adetmi getirecekler...
    Köyün itsiz, sahipsiz oldugunu duyan gelmiş işte.... Degneksiz gezerler köyde, ahh bi kangal olacaktı ki sen gör yandım Allah diyenleri....

ortak sen daha gitmedinmi algyo ya , sen gittin de hareketlendi kağıt sandık...
    Ortak Bedavaya bunu veremiyorum en kotu 1 milyar Dolar etmeli su firma piyasada su gunun sartlarinda. Dur bi ihale haberleri gerceklessin de hareket gorelim . Bu kadar baski bu kadar eziyet Bosuna degildir birileri buyuk vurgun pesindedir kimbilir . Bedavaya vermeyelim kagidimizi

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    601 Milyon dolara bedava holding satiliyor, Bist de kalmis en ucuz kagit artik birilerinin bunu gormesi gostermesi gerekiyor . Pandora cik Bloomberg e de bi sirketini anlat , planlarini icraatlerini paylas . Bostan korkulugu gibi durma
    Pandoranın benim anladığım buraya gelirken kendine güveni vardı, sonrasında konuları nasıl çözeceği konusunda bir zaafiyet yaşadı kendine güven konusu biraz problemli hale geldi ve zaman kazanmak adına danışman şirkete sarıldı, şimdi kendi alanını koruma adına yuvasının girişinde, bir sonraki hamlesinin ne olacağını bilmeden etrafında olanları algılamaya çalışıp savunma pozisyonunda bekliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Köyün itsiz, sahipsiz oldugunu duyan gelmiş işte.... Degneksiz gezerler köyde, ahh bi kangal olacaktı ki sen gör yandım Allah diyenleri....
    kangal yavrusu çıktı geldi bakalım anasıda gelicekmi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Pandoranın benim anladığım buraya gelirken kendine güveni vardı, sonrasında konuları nasıl çözeceği konusunda bir zaafiyet yaşadı kendine güven konusu biraz problemli hale geldi ve zaman kazanmak adına danışman şirkete sarıldı, şimdi kendi alanını koruma adına yuvasının girişinde, bir sonraki hamlesinin ne olacağını bilmeden etrafında olanları algılamaya çalışıp savunma pozisyonunda bekliyor.
    PANDIR tam Maxi nin dediği karakter bence Üstadım. Adamda general-paşa tipi var(o yüzden bıyıksız) aşırı ciddi bir görüntüsü var, gülümseme yok yüzünde hiç...Maxinin aradığı diktatör Pandır olamazsa kimse olamaz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    kangal yavrusu çıktı geldi bakalım anasıda gelicekmi?
    PANDIR abeyde işini düzgün yapmayan, cıvıkları koparıp atarsa tamamdır bu iş Ortak....

Sayfa 12/784 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •