Sayfa 12/1001 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Viop XLIV

twitterda desiber hoca var takip ettiğim çok değerli bir arkadaş, herkese tavsiye ederim....bugün itibarı ile trend tepesine vurdu dedi artık ben yokum dedi...tabiki şort açın demek değil ama benim için önemli...

2. Arbitraj hikayesi VAKBN de sürüyor biri vadelide devam ettiriyor, diğerleri normal gibi.

Baki Atılal'ın dediği gibi pozisyondan az zarar ile çıkmaya imkan vermiyor.

Rakamları online almak lazım ama gün boyu genelde aynı seviyelerde gitmesi ara sıra farkın artması lazım, düştüğü an ondan çıkıp başka karlı pozisyona geçmek isteyen çok arbitrajcı çıkar o arada hisse sert oynayabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Ciddi işleyen piyasalarda arbitraj imkanı olmaz.

Desiber@desiberr soranlar için twitter adresi....

5. yarın falan halk akbankı yakalıyor...

fiyatlar eşitlenecekte temel değerler ne diyor...

elimde halk olsa satar aynı fiyattan akbanka geçerim mantık ortamında...

fakat mantık kalmadı...

akbank 0,81 halkbank 1,21 defter değeriyle işlem görüyor...

akbankın fk 3 halkbankın 13

tabi bunlar mantık çerçevesinde diyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    twitterda desiber hoca var takip ettiğim çok değerli bir arkadaş, herkese tavsiye ederim.... ...
    ne yazık ki bu arkadaşAda onun istediği şeyleri yazmamışım ki basmış ENGELİ ...

7. KCHOL örnek olarak TUPRS'ı Enerji Yatırımları şirketi aracılığı ile kredi ile adlı, gelen temettüler, Tüpraşa satılan Opet, Entek vs iştirakler ile borç azalmış olması lazım.

Oradan yaratılan bir değer var, yani bir düz arsa değerlemesinden farklı olmalı.

Bu fiyatın 2 katına hepsini ver desen görüşmeye bile çağırmazlar. Öte yandan borsa fiyatlaması farklı bir olay.

Sayfa 12/1001 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •