Sayfa 12/612 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 89 - 96 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. O değllde 300 bin lotu olan bi abi vardı. Paranın Mevduat faizi aylık 14 bin tl. Nasıl sabrediyor helal olsun. Ne .avşak spek miş soydu soğana çevirdi küçük büyük demeden bütün yatırımcıları. Milletin ağzında küfür bela başka birşey yok. Piyasa çıkarken düşen , yatayken düşen , düşerken koşan böylesi bir oçocuğ görmedim.

2. Hsbc nin elinde 833. 000 bin lot vardı. Dün 400.000 küsürü sattı. Bugünde ince ince vermeye başladı. Elindekileri sıfırlayacak gibi

3. Lan oğlum .sşak mı geçiyorsunuz? Burgeer king de 100 lira oldu menüler polho enflasyon dan haberin yok mu mother fucker

4. yüzlerce hisse aldim sattim 20 yildir...
    tüm samimiyetimle soyluyorum boylesine denk gelmedim...
    su siralar çoğu hisse benzer hareket yapiyor..emme endeks cikarken de biz ayniydik...
    Ne sabir varmış bu cibiliyetsizde...

5. diger hisseler dipten %20 tepki verdi bu deyyuz düştüğü gibi...

6. Adamsın lan polho bukadar yolacak yatırimcıyi onyılda bir bulamassın sanada hak veriyorum bizde inatcı keçigibiyiz bunuda bil kaybım çok mevduat kaybım çok iyi yoldun bizi tebrik ediyorum tüm borsa kurallarıni altüst ettin.

7.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    O değllde 300 bin lotu olan bi abi vardı. Paranın Mevduat faizi aylık 14 bin tl. Nasıl sabrediyor helal olsun. Ne .avşak spek miş soydu soğana çevirdi küçük büyük demeden bütün yatırımcıları. Milletin ağzında küfür bela başka birşey yok. Piyasa çıkarken düşen , yatayken düşen , düşerken koşan böylesi bir oçocuğ görmedim.
    Bahsettiğiniz kişi benim. Henüz 1,5 ay oldu. Polhoda 3.maceram. önceki deneyimlerinden ne kadar zor bir hisse olduğunu iyi biliyorum. Endeks şelale olmasın da zerre umrumda değil. Kaldı ki hedef fiyatım 5.00 (maliyetin ise 3.03) bu fiyat için de 1.5 yıllık zaman bıraktım. Mevduata koysam yuzde 30 alırdım 1,5 yılda, bu zamanın en sonunda bile 5.00 olsa yüzde 65 kar eder. Bu açıdan rahat hissediyorum. Bu kağıtta uçuk kaçık beklentileri olan çok yanlış yerdeler bence, ama burası borsa herşey mümkün tabi. Ben realistim, şirketin ederi 5.00dir benim analizime göre, 5.00 gördügu an benim kumarım biter.

8. Hacim 6.830 bin. Çok düşük. Ama ilginç bir şekilde yabancı görünümlü olanlar satış tarafında. Citi takası 12.912.000 deutce 7.058. 000

Hsbc dün 400 bin, bugün 182 bin
    Oyak 84 bin
    Bank of 58 bin
    Yf 37 bin
    Credit suisse 30 bin satış yapmışlar şu saate kadar.

Birşyeler mi oluyor acaba

Sayfa 12/612 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •