Sayfa 12/140 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1114 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sayın ft-2 beğenmemişti mesela .Yada hıssede olduğumuz için olumlu düşünmek istiyoruz.Ama bence şirket gelecek vaadedıyor .Herkesın düşüncesı kendını bağlar .
    Burası Borsa İstanbul. Tahtaci ve patron isterse uzaya bile gider. O zaman da burada olmak önemli.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Burası Borsa İstanbul. Tahtaci ve patron isterse uzaya bile gider. O zaman da burada olmak önemli.
    Matrıkste dolaşım 26.281.309 olarak güncellenmiş .Yaklaşık 200 bın lot daha çekılmış pıyasadan .cuma bu rakam 400 bının üzerinde idi .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Matrıkste dolaşım 26.281.309 olarak güncellenmiş .Yaklaşık 200 bın lot daha çekılmış pıyasadan .cuma bu rakam 400 bının üzerinde idi .
    Su an baktım. Dolaşımda hisse oranı 21.77 den
    21.62 ye düşmüş. Umarım alıma devam eder.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Su an baktım. Dolaşımda hisse oranı 21.77 den
    21.62 ye düşmüş. Umarım alıma devam eder.

--şeytanın avukatı der ki;...halka arz da gerçek talep olmadı, bir tanıdık almış gibi yaptı..şimdi o mış gibi alımları sahibi tahtadan alıyor şeklinde olma ihtimali yüksek ihtimalmiş...

--o bu şekilde düşük cümle kullanmadı...benim aklımda bu şekilde kalmış...

Elbettekı ıhtımal dahılınde .Normal bır tahtada bu kadar malı aşağı yukarı 1 TL lık marjda almanız çok zor ..Anlaşmalı olarak devretmışte olabılırler .Ama böyle bıle olsa bu şirketın kötü olduğunu göstermez .Halka arzda bir fonla anlaşıp tekrar gerı de alabılırsınız .

Yada malım kıymetlı deyıp artı vereceği temettüyü de hesaplayıp belkıde halka arz izahnemesınde yazdıklarının aksıne malını kendı elınde tutmak için böyle bır yontemede başvurmuş olabılır .Nerden baksanız 26/27 mılyonluk bır parayı dolaşımdakı hısse sahıplerıne dağıtacak .Ve dagıtılabılır karın asgarı yüzde ellısını kar payı olarak her yıl dağıtma taahhüt ü var şirketın bence olumlu .seneye 2 TL üstü bır rakamı çok rahat dağıtacaktır .Şirket CEO su bız hep temettü verdık bundan sonrada vereceğiz demişti .Letonya ve Gebze yatırımları düşünülürse büyüyen bır şirket ve bu fıyatlarda bence rısk yok kendı adıma .

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --şeytanın avukatı der ki;...halka arz da gerçek talep olmadı, bir tanıdık almış gibi yaptı..şimdi o mış gibi alımları sahibi tahtadan alıyor şeklinde olma ihtimali yüksek ihtimalmiş...

--o bu şekilde düşük cümle kullanmadı...benim aklımda bu şekilde kalmış...
    Son düzenleme : kwon3; 05-06-2022 saat: 23:59.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum mınımum 10 TL üstü olur diyorum ben .10 TL üstü ne gelırse benım kabulüm buda hısseyı çok ıyı fıyatlara götürür .

Tabı bunlar önemli rasyolar ancak en önemliside patronun tutumu nasıl olacak .Hısseye yön verecek olan Patron.

Bence patron geçen hafta alımlarını tamamladı .Yarın seanstan önce cuma aldıysa kı bence aldı kapa haber gönderir .Dolasımdakı pay 26 mılyon olmuştur.

Yaklaşık 7 mılyon hısseyı gerı aldı .Bakalım ne yapacak .Bu hafta hareketlı geçecek gıbı.ılk çeyrek karı yaklaşık 5 kat artmış bu oranda artması önemli .bu şekılde devam ederse 15/16 TL bandını rahat yakalar.Kaldıkı şirket tahsilatlarını 3. be 4. çeyrekte yapıyor .

Gerısı patrona ve onun dürüstlüğüne kalmış .Bu şirket 7 fk dan fiyatlanmamalı ölüsü bile 15 fk dan işlem görmeli bana göre .Netıce de büyüyen bır şirket .

Siz elbette kendı yorumunuzu kendınız yapın .Bana veya başkasına göre yapacağınız değerlendirmeler yanıltabılır .
    Sorumu yanıtladığınız için teşekkür ederim sn kwon3

Bende birkaç gündür bu hisseyi araştiriyorum. Bugün tum portföyü buraya taşıma karari aldim ilk yildan temettü vermesi güzel umarım guzel şeyler olur

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    Sorumu yanıtladığınız için teşekkür ederim sn kwon3

Bende birkaç gündür bu hisseyi araştiriyorum. Bugün tum portföyü buraya taşıma karari aldim ilk yildan temettü vermesi güzel umarım guzel şeyler olur

sizden rıcam benım veya başka bırının düşüncesıne gore hareket etmeyınız.kendı değerlendırme ve araştırmalarınıza gore karar verınız.Belkıde hısseyı elımızde bulundurmamızdan kaynaklı olumlu taraftan bakıyoruz.10 tl kara ulaşabılmesı için 1mılyar 200 bın tl ve ustunde bır kar elde etmesı gerekır buda kolay bır meblag değil.tahsılatlarını zamanında yapması gerekır vs. Tahmınlerımızde yanılabılrızde dıkkat edın.ben kısa vade takılırm hısselerde.daha ıyı olacagına kanaat getırdığım hısse olursa pek beklemem bulundugum senette.
    Son düzenleme : kwon3; 06-06-2022 saat: 10:57.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sizden rıcam benım veya başka bırının düşüncesıne gore hareket etmeyınız.kendı değerlendırme ve araştırmalarınıza gore karar verınız.Belkıde hısseyı elımızde bulundurmamızdan kaynaklı olumlu taraftan bakıyoruz.10 tl kara ulaşabılmesı için 1mılyar 200 bın tl ve ustunde bır kar elde etmesı gerekır buda kolay bır meblag değil.tahsılatlarını zamanında yapması gerekır vs. Tahmınlerımızde yanılabılrızde dıkkat edın.ben kısa vade takılırm hısselerde.daha ıyı olacagına kanaat getırdığım hısse olursa pek beklemem bulundugum senette.
    Teşekkür ederim cevap için ama ven zaten araştırmamı yapmıştım tek korkum patronun yatırımcı dostu olup olmadıgı

Sayfa 12/140 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •