Sayfa 121/124 İlkİlk ... 2171111119120121122123 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 961 - 968 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. hayallerimiz bu bakalım gerçek ne olacak....ytd

2. Bilanço çok iyi gelmeyecek. Ama teknik olarak iyi olması ve enerji hisseleri 3. çeyrekte daha iyi bilanço getirecekleri için elimdeki Cwene nin yanına bunu da koydum..
    Hayırlısı...

3. Baskı baskı bakalım nereye kadar...24,90 üzeri roketsan inşallah.Bundan ucuz birkaç tane var ama büyüme potansiyeli olan yok malesef...sermayesinin fazla olması handikap hantal diğer hisselere göre...bol şans..ytd

4. Bu hafta iyi bir hafta bekliyorum gwind için...24.7 tl ye kadar kısa vade tepki muhtemel..%7.8 lik potansiyel var...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bilanço çok iyi gelmeyecek. Ama teknik olarak iyi olması ve enerji hisseleri 3. çeyrekte daha iyi bilanço getirecekleri için elimdeki Cwene nin yanına bunu da koydum..
    Hayırlısı...
    Doğru bir karar vermişim. İlk günden keyif verdi...
    Enerjiler bu hafta top yekün iyi olacak gibi...

6. ️ BURAK KUYAN / GALATA WIND İCRA KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜRÜ: “Rüzgârdan aldığımız ilhamla sürdürülebilir yarınlar inşa ederek daha iyi bir dünyada yaşayacağımıza %100 inanıyoruz”

Global oyuncu olmayı hedefliyor:

269 MW OLAN PORTFÖYÜNÜ 2025 YILINA KADAR 550 MW’A ÇIKARMAYI HEDEFLEYEN GALATA WIND’İN STRATEJİK YOL HARİTASINDA EN ÖNCELİKLİ KONU, YENİLENEBİLİR ENERJİ ALANINDA BÜYÜYEREK
    GLOBAL BİR OYUNCU OLMAK:

• YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA
    BÜYÜMEYİ AMAÇLIYOR:
    • TOPLAM 550 MW KURULU GÜCÜNDE DEPOLAMALI ELEKTRİK ÜRETİM SANTRALİ İÇİN ÖN LİSANS BAŞVURUSU YAPILDI
    • “GEZEGENİMİZİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ İÇİN ÇOK DAHA FAZLA TEMİZ ENERJİYE İHTİYACIMIZ VAR”

1.8-2 MİLYAR TL 2023 YILI ÜRETİM HEDEFİ, 800.000 – 815.000 MWH VE YATIRIM HEDEFİ İSE 1.8-2 MİLYAR TL.
    13MW/39MW TAŞPINAR RES İÇİN YAPILAN 13 MW’LIK VE MERSİN RES İÇİN YAPILAN 39 MW’LIK KAPASİTE ARTIŞ BAŞVURULARI EPDK TARAFINDAN ONAYLANDI:

Valla enerji hisseleri arasında en ucuz kalanı bu herhalde
    Baktım gayet de beklentiler yüksek bu fiyatlarda olmasına anlam veremedim.
    Bugün portföye ekledim bende.
    Enerji hisselerinin patates olma ihtimaline karşı yedekte kurşunum var hayırlısı olsun.

senede dolar bazlı bakmak daha güzel 0.8125 desteği test edilmiş ve güzel bir alım fırsatı vermiş.. 0.8530 da bir sınavı var..
    malsız çulsuz izliyorum ama gözüm çöplükte.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 121/124 İlkİlk ... 2171111119120121122123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •