Sayfa 121/243 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Hisseden umudum var yakinda eukyo da oldugu gibi toplamda %30-36 metro alimi gorebiliriz

2.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Bu gün 1.04 ten sattığım etyatları 1.12 den aha şimdi çıkış başladı dedim aldım. Adam benim pskolojiyiii iyi okuyor. Bir baktım euyo eukyo hepsi de aşağıya gelmiş. Kötü bir şey var sandımaşağılardan tekrar sattım. Spek satmaya izin vermiyor ki bak gibi kesiyor. O dalgada istersen satma. Yapıştırıyor yere . Yarın bakalım kasaplık inek gibi kasabın bıçağını yalıyoruz. Yönümü iyice belli etmeden almayacağım bir daha. etyat ve eukyo yu bence euyo kullandı iyi ki onu almamaışım 1.26 lardan 1.06 ya düştü. Spek sağcep sol cep yaptı euyo da zaten sermaye artışı olacaktı. Düşmesi çok normal euyo nun. İnşallhyükselişte bende etyatın içinde olurum ytd.
    Bunların hareketlerine göre hareket edersen daha çok tokat yersin ... bu adamlara asla ve asla güven olmaz. Bence bu hissede bedelli olma olasılığı yüzde 30 bile değil....hadi ordan dersen bende derim ki niye sadece euyo da bedelli sermaye artırım kararı aldılar diğerlerinin başı kel mi?
    Bu soruya benim cevabım şöyle. ..elinde yüklü miktarda euyo bulunan birisi euyolari bunlara devretmek istemedi
    Bunun üzerine bunlarda bedelli açıkladılar. ... 3 ay gibi bir süre geçmesine rağmen spk neden cevap vermiyor? Burda muhtemelen sermaye artırımı için gerekli belgelerden birisini eksik veriyorlar. Spk belgenin tamamlanması için süre veriyor. Eğer eksik belge tamamlanmazsa süre nin sonunda bedelli basvurusunu yürürlükten kaldırıyor...
    Zaten spk 1 tl den bedelli sermaye artırımı na izin vermez .veremez.vermemelidir. Eğer verirse ky zarara ugrar. Diyelimki her şey tamam o zaman spk bedelliye şartlı onay verir. Birim pay değeri uzerinden onay vermesi gerekir.... güncel bpd 1.3 tl civarıdir.

Ayrıca benim tahminim üç kağıdı da topladılar operasyonun başlaması için ağanin keyfini beklemekteyiz...
    Al sat tut tavsiyesi değildir.

Yatırım tavsiyesi değildir ...

3.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Hocam sanırım beni yanlış anladınız. Etyatta bedelli var demedim ki. Euyo da o ihtimal var!!! Etyat sorunu yok.
    Ve dediklerinize aynen katılıyorum. Kağıt toplanmış ağayı bekliyor. Ytd
    Sayın neden07 bende zaten euyo anlattım. Etyat ta bedelli olduğunu söylediğini ima etmedim burda sorun yok. euyo da bedelli yapmak istemeleri bana pek inandırıcı gelmiyor.

Bu tip hisselerde kap a yapılan açıklamalar ky i yönlendirmek için kullanılır. Genelde kap açıklaması
    Tersine işlem yaparlar.
    Kısaca ağa ne derse o olur. Şahsen ben agadan önce burada pozisyon aldim beklemekten başka elimde koz yok. Eğer şansım varsa ağa dan önce çıkar kazanirim yoksa kaybeder beklemeye devam ederim...

4. Galip in hareketlerine bakıp da hisse almayın kardeşim.. Adam bi Bakmışsın euyo da etyatda eukyoda milyonu koymuş... Bi Bakmışsın yok.. Euyo da 1.26 dan milyon alış yapmış.. Adam bi Bakmışsın.. O milyonu.. 1.10 dan satıyor.. Diyorsun ki niye zararına satıyor.. Adamın para diye bir derdi yok milletle alay ediyor... Galip hisselerinden uzak durun..

5. galipden önce ben buradaydım galip sonra geldi. kendisi bi zahmet kâğıdı rahat bıraksın.ben buradayım bir yere gitmiyorum.

6. 09 ,08,2017 son tarih blanço

7.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Galip dün bizi yemişti. Şimdi onu hazm ediyor. Karnı acıkınca yine gelir. Benim anlamadığım dün etyat neden düştü ve hala onu düşünüyorum. Ytd
    Düşmesi için bir sebeb yok. ağanin keyfi bilir ister düşürür ister yukseltir.

8. dün net mesajı verdi; malınızı toplamadan EUKYO daki gibi 1,70-75'e çıkartmayacağım dedi.

YTD

Sayfa 121/243 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •