Sayfa 121/184 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    İki mi 3 gün mü ne cza yedim bişey yazamadım neyse ilk çeyrek karı bu hissenin ne olduğunu az çok gösterir son attığı kapı da beğendim helal patrona ky yı ezdirmeyecem der gibi ayrıca simense mi yapıyor bu şarj kitlerini Siemens te Bi alman firması değil mi yani Siemens gibi bir Alman firması dünya devi şarj istasyonlarını astorla kuruyorsa geriye söylenecek ne var ki bu şarj üniteleri yurt dışına gidecek sanırım
    Geçen yıl Siemens 300kw şarj istasyonları kurmaya başladı. O sıralar expo center da elektrikli araç fuarı oldu, bence müşteri bağladı ordan

2. Cuma günü genel kurula giden arkadaşlar oldu.Şirketin 2023 yılı satışlarının tamamlandığını..2024 yılına sipariş almaya başladıkları bilgisini paylaştılar.. Taleplere yetişemedikleri için çok büyük bir kapasite artışına gideceklerini düşünüyorum.. Bu arada 16 Mw lık GES yatırımlarınında 3-4 aya kadar biteceği konusunda bilgilendirdiler..2023 yılı hem ciro hemde karların katlandığı bir yıl olacaktır..ASTOR da beklemeye devam..

3. İlk çeyrekte 2.7 milyar kar bekliyorum,
    yılık toplamda 12 milyar kar yazarsa HBK seneye 10-12 tl olur
    ..

Bu şirket fazla baskıya gelmez, illa ki tekrar kap atılır eşe dosta hisse aldırılır yeşili yakar gider. piyasanın tersliği de üstümüze tuz biber oldu, siz yatırım tavsiyesi olarak almayın..
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    İlk çeyrekte 2.7 milyar kar bekliyorum,
    yılık toplamda 12 milyar kar yazarsa HBK seneye 10-12 tl olur
    Sn Maacit bu rakamla niraz abartılı gibi geldi.. İlk çeyrek 1.2-1.5 kar gelirse süper olur.. Çünkü son çeyrek karı 800 milyon TLidi..

Bari yarın da taban yesek de 44-46 gapını kapatsak, düşüşler bi moka yarasa.. Gap kapanınca noolcaksa sanki?

7. Şirket 22 martta 67 milyar piyasa değerlerini görmüş. O tarihten 10 gün kadar önce Tofaş tarihin en yüksek piyasa değeri olan 98 milyarları görmüş. O tarihlerde her iki hisseyi de taşıyordum. Evet farklı sektörler ama, bana biraz pahalı gibi geliyor. Tofaş'ın 2/3 değere ulaşmış.
    Bir de her yeni iş ilişkisi geldiğinde hisseyi daha çok basıyorlar. Hissenin biraz daha yüksekten, biraz daha fazla fiyattan satılabilmesi için mi yeni iş haberleri gönderiliyor, şüpheli durum gibi geldi bana.
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

--gibisi fazla.... 3 ay da yüzde 250 den fazla prim yapmış mevcut fiyatlarıyla....endeksteki düşüşü de ekler isek çok daha fazla eder...

Sayfa 121/184 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •