Sayfa 121/338 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 961 - 968 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın arkadaşlar kendimide sizide zarara uğrattım, ama hedef yukarı, bu aralar hep zarardayım nedense....
    hiç sıkıntı yapma dostum bu konuda hiç yanlız değilsin...aşağı yukarı bir çoğumuzun hali budur..bazen diyorum da bu seçimlerde tayibe oy verseydim kesin tayip kayıp ederdi... son seçimlerde vermiyorum kazanıyor..gelecek seçimde kesin ona oy verecem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın arkadaşlar kendimide sizide zarara uğrattım, ama hedef yukarı, bu aralar hep zarardayım nedense....
    Sen bu kafayla gidersen daha çok zarar edersin

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. abartmayın yahu...24 bin adet almamışmıydı...bununca işlem var...24 bin ne ki. spekulatörü yönlendirmiş olsun..ben 36 bin verdim yahu

4. benim de geçmişteki lot adetim 20 bindi sonradan 10 binini vermiştim zararını bu gün trade amacı ile onu da verdim...şimdi ederi kadar indeks elimde...umarım yarın tekrardan hareketlenirler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hiç sıkıntı yapma dostum bu konuda hiç yanlız değilsin...aşağı yukarı bir çoğumuzun hali budur..bazen diyorum da bu seçimlerde tayibe oy verseydim kesin tayip kayıp ederdi... son seçimlerde vermiyorum kazanıyor..gelecek seçimde kesin ona oy verecem...
    Hocam hisse sabahtan beri endekse göre hareket ediyordu ilk 5 24 vurduğunda 5 lerin altına hiç inmedi daha sonra 5 15 5 03 civarı dolaşıp durdu 5 29 dan tavana gözünü dikmişti endeks de iyiydi bu arkadaşların yüzinden spek endeksin olmasına rağmen hisseyi 4 88 lere kadar çekti bence hisse çok rahat tavandı ama spek tavandan aşırı alışları görünce onlara malı verip aşağıya çekti spek malı aşağıdan almadan tavandan alanlara sattırmadan götürmez bence yanılıyor muyum YTD

6.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Hocam hisse sabahtan beri endekse göre hareket ediyordu ilk 5 24 vurduğunda 5 lerin altına hiç inmedi daha sonra 5 15 5 03 civarı dolaşıp durdu 5 29 dan tavana gözünü dikmişti endeks de iyiydi bu arkadaşların yüzinden spek endeksin olmasına rağmen hisseyi 4 88 lere kadar çekti bence hisse çok rahat tavandı ama spek tavandan aşırı alışları görünce onlara malı verip aşağıya çekti spek malı aşağıdan almadan tavandan alanlara sattırmadan götürmez bence yanılıyor muyum YTD

dostum tecrübelerim yarın tekrardan hareketlenecek diyor...çok sıkıntı olduğunu düşünen yarın satabilir..ama endeks artık düzelecek ise 16 tl lerden 5,30 lar çok kelepir fiyatlardır o yüzden de risk yine de azdır..ama endeks düşmeye devam edecekse o zaman sıkıntı olabilir tabi...

ama bu gün dolar düştü..topiklerde bazı arkadaşlar da dolarlarını satıp hisselere geçmek istediklerini söylüyorlardı...demek ki artık seçim belirsizliği de bittiğine göre genel anlamda dolar satıp hisselere geçiş vakti geldi gibi...ki bu gün ilk önemli olumlu işaretler de bu yönde idi...buda hisseler arasında aşırı düşmüş datagate gibi hisselerin agresif olacağını işaret ediyor....geçen gün yaptığım yorumda artık datagatenin çıkışlarda başrol oynayabilir diyordum...bu gün hakketen de bunu yaptı...

Sayfa 121/338 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •