Sayfa 122/355 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 969 - 976 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Spekülasyon olmasın diye değerleme gizli tutulacak. Ankara ticaret odasına başvuru yapılmış. Yanlış yazmışsınız.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin esas sözleşme

tadili 09.07.2020 tarihinde yapılan genel kurulu ile kesinleşerek bugün

itibariyle Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğünde tescil edilmiş ve ilan aşamasına

gelmiştir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgisine saygılarımızla sunarız.

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Halka arz için bir sıkıntı gözükmüyor. Herşey yolunda görünüyor. Yarın şu 26,5 ları geçebilirsek tadından yenmeyecek
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Yanlış anlamışım kusura bakmayın hayırlı kazançlar hakkınızı helal edin

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    KAP: NATEN [ ] NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/859585
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2020-07-13
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Evet (Yes)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz %100 bağlı ortaklığı Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin halka
    açılması amacıyla başlatılan süreçte şirketimiz ve bağlı ortaklıklarına ait
    maddi duran varlıklarının güncel değer tespitlerinin yapılmasına 10.06.2020
    tarihinde karar verilmiştir. Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin esas sözleşme
    tadil sürecinde Sermaye Piyasası Kurulu, Ticaret Bakanlığı ve Genel Kurul
    aşamalarında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı yatırımcılarımızı
    korumak adına ertelenmiştir. Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin esas sözleşme
    tadili 09.07.2020 tarihinde yapılan genel kurulu ile kesinleşerek bugün
    itibariyle Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğünde tescil edilmiş ve ilan aşamasına
    gelmiştir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgisine saygılarımızla sunarız.
    Bu ülkede yazanların, çizenlerin Türkçeleri ne kadar bozuk oluyor son yıllarda.Nasıl belirsiz bir cümledir o.Böyle önemli bir konuda hiç mi dikkat edilmez anlatılmak istenen konuyla ilgili yazılan cümlelere.YTD

6.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Bu ülkede yazanların, çizenlerin Türkçeleri ne kadar bozuk oluyor son yıllarda.Nasıl belirsiz bir cümledir o.Böyle önemli bir konuda hiç mi dikkat edilmez anlatılmak istenen konuyla ilgili yazılan cümlelere.YTD
    İlk okuduğumda ben de panikledim. Hatta bugün 4.5 milyon liralık hisse satan global haberi içeriden mi aldı diye de düşündüm. Ama sehven bile olsa bu hata yapılmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    İlk okuduğumda ben de panikledim. Hatta bugün 4.5 milyon liralık hisse satan global haberi içeriden mi aldı diye de düşündüm. Ama sehven bile olsa bu hata yapılmaz.
    Bari bi düzeltme atsalardı. 6-7 kere okudum ertelenenin ne olduğunu anlamak için.
    Yatırımcı ilişkilerine mail atan oldumu acaba?

8. Ertelenenin ne olduğu konusunda kelime eksiği var. Ben de defalarca okudum ancak bir anlam yükleyemedim maalesef
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 122/355 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •