Sayfa 122/406 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 3245 madde; 969 - 976 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Bilançolar beklentilerden çok uzak olmasa da Tofaş ve Ford bilançoları sonrası hisselerde ciddi satış var.Beklenti sona erdiyse tüm yatırımcıları Doaşa gelse de bizleri de kurtarsalar

2. yalnız adamlar tamamen psikolojiye oynuyor.Eksi endekste biraz yukarı yapınca investte yorumlar yağmaya başladı yine.Adamlar tam istikamet aşağı sürmeye başladı herekesin sesi kesildi.Buradan anlaşılıyor ki bundaki yatırımcı sayısı haddinden bir hayli fazla..Olan yine bilançoya olacak.

3. 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Fethiye /Muğla'da D-Marin Göcek olarak faaliyetlerine başlamış olan Doğuş Marine Services (Doğuş Denizcilik Hizmetleri); hizmet alanını genişleterek 2. faaliyet birimini, şirketimizin markalar değer zinciri içinde yer alacak şekilde, 1 Mayıs 2023 tarihinde Didim /Aydın'da *D-Marin Didim olarak hizmete açacaktır.

Kap haberi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Fethiye /Muğla'da D-Marin Göcek olarak faaliyetlerine başlamış olan Doğuş Marine Services (Doğuş Denizcilik Hizmetleri); hizmet alanını genişleterek 2. faaliyet birimini, şirketimizin markalar değer zinciri içinde yer alacak şekilde, 1 Mayıs 2023 tarihinde Didim /Aydın'da *D-Marin Didim olarak hizmete açacaktır.

Kap haberi

Havalar ısınıyor yaz geliyor.Herşey yatırımcı için🤣

5. Herşey yatırımcı için değil. Herşey kendi firmaları için.hersey doas için.
    Ülkemizin içinde bulunduğu seçim durumuna göre yabancı yatırımcı durmak istemiyor , bu durumda her yatirim kuruluşu fırsata çevirecek tabi ki.
    Borsa bir kumarhane makinasıdir.
    İMKB: İstanbul merkezli kumarhane bürosu.
    Nerden ne zaman aldığını ne kadar durabilecegini iyi kestireceksin.
    Amerika'daki büyük borsacilar dua ederek zengin olmadı.

Doas iyi olursa kuvvetli olursa hissenin fiyatı yukarı gider . Aşağı yönlü algı yaparak kendimize zarar veririz.borsa algı işidir .
    Smartg , sasa, hekts,gesan, kontrolmatik v.b.

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. Yağmur iyilerin üzerine de yağar , kötülerin üzerine de.

7.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Herşey yatırımcı için değil. Herşey kendi firmaları için.hersey doas için.
    Ülkemizin içinde bulunduğu seçim durumuna göre yabancı yatırımcı durmak istemiyor , bu durumda her yatirim kuruluşu fırsata çevirecek tabi ki.
    Borsa bir kumarhane makinasıdir.
    İMKB: İstanbul merkezli kumarhane bürosu.
    Nerden ne zaman aldığını ne kadar durabilecegini iyi kestireceksin.
    Amerika'daki büyük borsacilar dua ederek zengin olmadı.

Doas iyi olursa kuvvetli olursa hissenin fiyatı yukarı gider . Aşağı yönlü algı yaparak kendimize zarar veririz.borsa algı işidir .
    Smartg , sasa, hekts,gesan, kontrolmatik v.b.

Hocam madem iş algıda bitiyor yukarı yönlü algılarını maksimum düzeye çıkarsan da beklentilerin de üstünde bilanço gelse sonra hisse bunun karşılığını verse..

8. Marina didim iş görür mü kâr etkisi nasıl olur

Sayfa 122/406 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •