Sayfa 122/408 ÝlkÝlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 3261 madde; 969 - 976 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Hesabi tutmayinca foruma yalan bilgi veren ft2 ulkerin hata yaptýðýný "emi cimi yok" diyerek ispatladý....

Emi cimi yoksa hata yapmýþtýr.....hakli.adam...

2.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --ben itham etmiyorum, yalan bilgi de vermiyorum; halka açýk þirketler de bunu ulu orta söylemek sýkar...
    Burasi ulu orta deðil.... ilgili makamlara þikayet et....gereken yapýlýr....yeni ic iþleri bakani affetmiyor....

3. Ulkede sahtekarlara gereken yapiliyor artik...yapilmiyor diyen halt etmiþ...

Daha yeni gýda dedektifine yalan bilgi verdiði icin 500 bin ceza kesildi.......

4.  Alýntý Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazýyý Oku
    Len karakterini evde halý altýna süpürmüþ þahýs,
    Kiþiliðini 1 gazoz parasýna satmýþ þahýs,
    Yaz günü yüzüne gelen damlalarý Yaðmur zanneden,
    Kaypak manipilatörlerin yalamasý þahýs.
    Halâ kopyalayýp yapýþtýrýyorsun þahsiyet bozukluðu artýk kiþilik bozukluðuna dönmüþ.
    Karektersiz Ft-2 okuyunca yüzünde gülümseme oluþuyorsa sen þizofren olmuþsundur.

Arkadaþlar bu Algý operasyonu yapan manipülasyoncu þeref yoksunu kiþiyi dinlemeyin, Yine boþ yorumlar ve kafa karýþtýrýcý bilanço maliyet hesaplarý ve Kakao fiyatlarý ile ilgili yorumlar devam ediyor.
    116. Sayfadaki yorumlarým geçerlidir

1- Genel Kurul’dan Önce Ýnceleme Hakký
    1.3.1. Ortaklýðýn kurumsal internet sitesinde ve KAP’ta, genel kurul toplantý ilaný ile birlikte, ilan ve toplantý günleri hariç olmak üzere genel kurul toplantý tarihinden en az üç hafta önce 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayýlý Türk Ticaret Kanununun 437 nci maddesi çerçevesinde pay sahiplerinin incelemesine hazýr bulundurulacak belgeler ile ortaklýðýn ilgili mevzuat gereði yapmasý gereken bildirim ve açýklamalarýn yaný sýra, aþaðýdaki hususlar dikkati çekecek þekilde yatýrýmcýlara ayrýca duyurulur.

https://www.mevzuat.gov.tr/File/Gene...evzuatTertip=5

TTK’nýn 437. maddesinin 1inci fýkrasýna göre anonim þirketlerde pay sahipleri þirkete ait finansal tablolarý, konsolide finansal tablolarý, yönetim kurulunun yýllýk faaliyet raporunu, denetleme raporlarýný ve yönetim kurulunun kâr daðýtým önerisini, genel kurulun toplantýsýndan en az 15 gün önce, þirketin merkez ve þubelerinde inceleyebilme hakkýna sahiptirler. Ayrýca finansal tablolarýn ve konsolide tablolarýn bir yýl süre ile merkezde ve þubelerde pay sahiplerinin bilgi edinmelerine açýk tutulacaðý da bu fýkrada düzenlenmiþ olup her pay sahibi, gideri þirkete ait olmak üzere gelir tablosuyla bilançonun bir suretini isteyebilecektir.
    https://www.erdemirozmen.com/anonim-...inceleme-hakki

Yönetim Kurulumuz, aþaðýda belirtilen hususlarý karar altýna almýþtýr.

Þirketin 2023 yýlý faaliyet ve hesaplarýnýn görüþülüp karara baðlanacaðý Olaðan Genel Kurul toplantýsýnýn Türk Ticaret Kanunu'nun 414. Maddesine uygun þekilde; "Kýsýklý Mah. Ferah Cad. No:1 B.Çamlýca Üsküdar-Ýstanbul " adresinde aþaðýdaki gündem ile 02/05/2024 tarihinde saat 11:00 'da yapýlmasýna ve bu çerçevede; Ýlgili mevzuat ve Esas Sözleþme hükümleri çerçevesinde Olaðan Genel Kurul toplantýsýna davet ve gereklerinin yerine getirilmesi ve SPK Kurumsal Yönetim Ýlkeleri ve SPK Tebliðleri gereðince, Genel Kurul toplantýsýnda görüþülecek konularla ilgili olarak açýklanmasý gereken bilgi, belge ve raporlarýn, Þirketimiz internet sitesinde "Genel Kurul Bilgilendirme Notlarý" baþlýðý altýnda ortaklarýn bilgisine sunulmasý ve bu doðrultuda yapýlacak özel durum açýklamasý ile ortaklarýmýzýn bilgilendirilmesi için Yönetimin yetkilendirilmesine karar verilmiþtir.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1265281

--þirketin internet sitesinde ''Genel Kurul Bilgilendirme Notlarý'' baþlýðý ný ben görmedim....görebilen var mý?

6. Bilançoya fazla kalmadý 20-40 gün içinde gelir geçmiþi deðilde geleceðe baksak karlýlýk sürer mi 3. Ve 4. Çeyrek güzel gelen kar devam eder mi ne dersiniz

"Ne kadar geriye bakarsanýz, o kadar ileriyi görebilirsiniz."
    W. Churchill

8.  Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    Bilançoya fazla kalmadý 20-40 gün içinde gelir geçmiþi deðilde geleceðe baksak karlýlýk sürer mi 3. Ve 4. Çeyrek güzel gelen kar devam eder mi ne dersiniz
    Ürün fiyatlarýna zam yapýlmalý. Benim gözlemim fiyatlarýn biraz geride kaldýðý yönünde.

Sayfa 122/408 ÝlkÝlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •