Sayfa 123/153 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 977 - 984 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

canım tavhl ve tüpraş almak istiyor.
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

2. Almayani döverler bu fiyattan zaten tav ile Tüpraş i diye düşünüyorum .. ben ayin 15 inde alicam tav 18den bir birim var ,bir birim 15den alsam bir birimde düşerse 12den alır kapatırım tav defterini , peyderpey alım yapacağın akgrt , Enerjisa Tüpraş Ereğli tavhl diye portföy belirledim kendime vesbe froto Tuborg da takibimde.. şimdilik 8x dolar x hissedeyim 2021sonuna kadar full hisseye geçmeyi düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Almayani döverler bu fiyattan zaten tav ile Tüpraş i diye düşünüyorum .. ben ayin 15 inde alicam tav 18den bir birim var ,bir birim 15den alsam bir birimde düşerse 12den alır kapatırım tav defterini , peyderpey alım yapacağın akgrt , Enerjisa Tüpraş Ereğli tavhl diye portföy belirledim kendime vesbe froto Tuborg da takibimde.. şimdilik 8x dolar x hissedeyim 2021sonuna kadar full hisseye geçmeyi düşünüyorum..
    Corona ve Türkiye fransa sürtüşmesinden tav da nasibini alıyor gibi geldi bana. Ben ilk alımımı 24tl den yapmıştım.
    Hisse çok cazip hatta kelepir ancak fazla yüklenmek istemiyorum açıkçası. O yüzden kararsızım biraz.
    21.64 ortalamalı 1050 lot var. Yüzde 90 hissedeyim. Allah sonumuzu hayretsin
    Belirlediğiniz hisselerden enerjisayı merak ediyorum. Alım kriteriniz var mı?
    Akşam bir enrjisaya bakayım.
    Enerji sektöründen aslında bir tane eklemek istiyorum.
    Alarko veya aksen gibi ancak alarko uzun vade değilde orta vade alınabilir gibi geldi.

4. Sn tosunpasa Enerjisa enerji üretmiyor ,direk dagitimdan kar eden bir perakende şirketi.. ben açıkçası finansallar temel teknik dışında kendim direk olarak abonelik işlemleri vs aşamasında şirketi beğendiğim için , ve dönemsel olmayan havacılık otomotiv demirçelik gibi kırılgan olmayan bir şirket olduğu için tercih ettim..Akgrt de Enerjisa bence iyi şirketler, Warren reis bizde yaşasa ikisi de kesin portföyünde olurdu ..

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Sn tosunpasa Enerjisa enerji üretmiyor ,direk dagitimdan kar eden bir perakende şirketi.. ben açıkçası finansallar temel teknik dışında kendim direk olarak abonelik işlemleri vs aşamasında şirketi beğendiğim için , ve dönemsel olmayan havacılık otomotiv demirçelik gibi kırılgan olmayan bir şirket olduğu için tercih ettim..Akgrt de Enerjisa bence iyi şirketler, Warren reis bizde yaşasa ikisi de kesin portföyünde olurdu ..
    eyvallah...
    fakat warren Türkiye'de olsa kalpten giderdi bence
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    eyvallah...
    fakat warren Türkiye'de olsa kalpten giderdi bence
    Sayın tosun paşa benim portföyü gormussunuzdur ismen ve info var bir temel verilerine bakin ayrıca bu sene yeni gelen yatırımcılarla işlem rekorları kırılıyor ve kağıt 8lere geldi hala ucuz

Vesbe tam bir temettu kağıdı halka açıklığı az ve mal toplu deva da öyle bu arada arkadaş Tuborg deyince baktım temeli iyi aynı şekilde piyasada kağıt yok toplu ve halka açıklığı az
    Bunlardan bin lot 2000 lot alınıp atılmalı hem ucuzlar hemde spekülatif ataklar yapabilirler ayrıca temettuleride var.
    Hala fovorim ismen

Uzun vade temettü yatırımcılığı için temettü fiyatının hisse fiyatından düşmediği ve her çeyrek ödeme sistemine geçtiğimizi görmemiz lazım.. Borsa inanın renk değiştirir.. Değerlemeler yeniden yerine oturur.. O günü gördüğümüzde altın değeri hisselerimiz olur.

Ben portfoyun 3te 2sini ismen ahayat psdtc Ege gub gibi karlı temettü ödeyen şirketlere ayırdım kalan 3 te bir acsel link deva info gibi büyüyen hızlı çıkan şirketler hiçbiri pandemi nedeniyle üretim ve pazar sorunu yssamadi

Sayfa 123/153 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •