Onemli Gunler Banner
Sayfa 123/281 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 977 - 984 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    gk hazirana kalırsa hisse senedi bu seviyelerde kalmaz, düşer, beklenti olmayınca sıkıntı hayırlısı
    sevgili kincecik ben gk haziran demiyorum en geç nisan sonları olur diyorum o haziran benim haziranım dokunmayın haziranıma öncesini istemezuk illede haziran çünkü belirsizlik geçer ve patron da ya bshev gibi çagrı yapar ya da sermaye artırım kararı alır diye bekliyorum haydi size biraz beyin jimtastigi yaptırayım bu da nerden çıktı diye tartışın bakalım bence eger patron bir cinlik düşünmüyorsa ki buna ihtiyacı yok kafasına koydugunu yapar kerata..
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Sn mercek2, siz Haziran deyince ve gk için denedim, bölünme için dedim, ozamana kadar süre uzun, geciktikce hisse düşüyor gördüğünüz gib, 1 hafta önce 5900 iken şimdi 5 bin, ozamana kadar nereye düşer bilemem, Haziran dediginiz gibi olursa sizin de olsun bizimde , sizin girusunuz önemli, tesekkurler

3. Patronda kafasına koyduğunu erken yapsa iyi olur gibi

4. Bu tarih mi joker 16

5. Sn mercek2 düşünceniz nedir, soyleyinde biraz rahtlayalim,

6. Sn mercek2 sizin beklentilerinize güveniyorum ve sessiz kurt gibi bekleme kararı aldım, stress oldum kusura bakmayın biraz sık yazdim

7.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    Bu tarih mi joker 16
    anlamadım hocam. ??
    yalnız çok panik gördüm sizi. tam dökülme aşamasındasınız, dikkat edin derim
    hee haber gelmezse düşüş devam eder, hatta bedelsiz pas geçerse sağlam düşeriz..
    ama ya gk da hatta gk ilanı sırasında haberi de sıkıştırırsa araya
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8. Sn joker16 5.05.05 ne anlatıyor demişsiniz onu söyledim, mayis- Haziran gibi para lazım ozamana biter diyordum, ondan panikledim, daha düşerse eldekinden oluruz diye, artık beklyecegiz ne yapalim

Sayfa 123/281 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •