Sayfa 123/235 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 977 - 984 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bence yenı girecekler yınede dıkkat etmeli senet çok prımlı, ben dun aldıklarımı gönderecem bugunkileride ptesı verırım artık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Sattımı 2 gün alamıyorsun onuda hesaba kat ha mübarek.
    İki gün sonra yine dabandan alırım

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Anladığım ve okuduğum kadarıyla kazan da kaybeden de çok. Bana göre bir hisse değil sanırım. Aşırı süratli.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

4. Kağıt düşünce akıl veren ne çok oluyor
    3 liradan beri beklemeye devam gemiyi terk etmedim.
    Vadem dolmadan istediği kadar kassın düşsün fırlasın hiç önemli değil.
    Sonuç; her zaman olduğu gibi panik yapan kaybetti.

5. Bence erken konuşmayın ne olacagi bellı değil.. Senet kısada çok prim yaptı, yapabilir nevar bunda diyebilirsiniz.. sorun senedın prim yapmasında değil bunu çok kısa sürede yapmasında, yayarsın birkaç yıla istersen 500 kat gıt...2 TL bır kaç ayda 50 TL dersen bu sıkıntıdır benım için... Eski maliyetlilere birşey diyemem ama fezayada gitse bu fiyattan almam...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Bak Acemi borsacı arkadaş
    Burası insanların bir birine
    Gaz verme yeri Değil
    Burası insanlar bir birlerini uyandırma
    Yeri .
    Burası goy goy yeri de değil
    Sen bu işler de anlasın
    Neyse
    Borsanın Denizi ve kerizi bitmez
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ne oldu usta borsacı, tüydün mü topicten yoksa sessiz sessiz uzaktan izliyormusun?
    ben senin gibilerin psikolojisini çok iyi biliyorum merak etme,
    kaçırdığın kağıdın arkasından içini rahatlatmak için insanların moralini bozmaktan başka birşey yapmazsınız,
    millet taban yemiş zaten gergin bir de senin gibi dalkavuklar gelir saçma sapan konuşur, bakarsın faydalı birşey paylaşmış mı o da yok,

7. Aynen öyle
     Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Kağıt düşünce akıl veren ne çok oluyor
    3 liradan beri beklemeye devam gemiyi terk etmedim.
    Vadem dolmadan istediği kadar kassın düşsün fırlasın hiç önemli değil.
    Sonuç; her zaman olduğu gibi panik yapan kaybetti.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kesinlikle
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hub, rysas, naten ve yunsa bunların hepsi günlük 50 ema dan döndüler beyler.

Bu piyasaları robotlar yaptığından milletin nerde silkelendiğini iyi hesaplıyorlar. Aynısını kalkınmada 2 kere yaptılar ha kalkınmanın halka açıklığı düşük olabilir ancak agresif up trendlerde günlük 50 ema ciddi destektir ve altına inmeyip tekrar yukarı yaparsa grafik çok olumludur.
    Buradaki ana problem 50 ema nın taban serisiyle görülmesi oldu yani düşüş zamana yayılmadı ki aslında buda olumlu çünkü korkan adam trendde duramaz ilk tavanda maldan atlar ki zaten 4 gün taban yiyen hiçbir insan oğlunda psikoloji diye birşey kalamaz.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 123/235 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •