Onemli Gunler Banner
Sayfa 123/584 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 4667 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    CDSleri düştü. ABD tahvil faizleri düştü . Ben bunları önceden öngörerek almıştım. Kendisi diğer borçlanma araçları fonlarından geride kaldı. Neyse 1 haftalik getiriye bakarak yargılamak doğru değil. Ama böyle giderse başka alternatif bakacağım
    iyi de sen hiçbişeyi beğenmiyonki: ) altın yabancı borsa döviz hepsine rest çektin. döviz bazlı neye yatıracaksın paranı o zaman aes'e mi?

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    iyi de sen hiçbişeyi beğenmiyonki: ) altın yabancı borsa döviz hepsine rest çektin. döviz bazlı neye yatıracaksın paranı o zaman aes'e mi?
    Aes I pandemide almıştım. - fiyatliydi petrol. Iyi kazandırdı.

Yok ya dövize rest çekmedim. Başka borçlanma araçları fonlarına bakıyorum. Bir de radarımda KRF var

3. 2009'dan bu yana riskli varlıkların bu muazzam yükselişine yardımcı olan likiditeyi sağlayan merkez bankaları, şimdi aynı likiditeyi azaltıyor ve risk varlıkları ile merkez bankası likiditesi arasındaki fark büyüyor.

Bu durumun hisse senetleri açısından iyi sonuçlanması pek olası değil.

(Fotoğraf koyamıyorum)

Teknoloji şirketleri bu yıl liderlik yaptı, ancak önde gelen birçok teknoloji şirketi, kazanç artışına öncülük etmek yerine aslında daha pahalı hale geliyor

S&P 500'deki en iyi uzun vadeli satın alma fırsatlarının birçoğunun PEG rosyosu 1'in altında olması, hisse senetlerini değer açısından oldukça cazip hale getiriyordu.

Şu anda 1,3 seviyesinde (pahalı )

Takip etmeyen varsa bu hesabı tavsiye ederim
    Çok kaliteli paylaşımlar yapıyor fonlarla ilgili: https://twitter.com/YatirimVizyonu

Çok analiz yapan biri değilim , ABD borsalarında düşüş bende bekliyorum , önümüzdeki sene başı olabilir , peki ABD işsizlik oranı 12.5 dan 3.5 a geriledi ,yani artık ithal etmiyor üretiyor ,şimdi herşeyi faize bağlamamak lazım , üreten şirketler in hisseleri artması normal görülmeli

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Çok analiz yapan biri değilim , ABD borsalarında düşüş bende bekliyorum , önümüzdeki sene başı olabilir , peki ABD işsizlik oranı 12.5 dan 3.5 a geriledi ,yani artık ithal etmiyor üretiyor ,şimdi herşeyi faize bağlamamak lazım , üreten şirketler in hisseleri artması normal görülmeli
    ABD ithalatı arttı. Işsizliğin azalması ise enflasyon açısından iyi bir şey değil

https://tradingeconomics.com/united-states/imports

Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    ABD ithalatı arttı. Işsizliğin azalması ise enflasyon açısından iyi bir şey değil

https://tradingeconomics.com/united-states/imports
    Zaten enflasyonu tetikleyen şey bu , ama faiz bu hadde iken bile işsizlik yukselmiyor , Fed durum böyle iken , hem enflasyon düşsün hem de işsizlik olmasin diyor , zamanım var diyor

Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Başlık ters indikatör doldu taştı. Bu aralar ortalık Atilla Yeşilada kaynıyor.
    sorma, birileri topluca altın pazarlayın demiş 2000 lerden long açmışlar herhalde…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 123/584 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •