Sayfa 123/316 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 977 - 984 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cokgezer Yazıyı Oku
    Spek kanka. Kaptırma lotlari zaten çok yokelinde çek 2.50 ye kimse alamaz merak etme şirketin değeri 6 TL bin çok çok üstünde bunu herkes biliyor. Aynı Karel gibi sasa gibi yıllarca uyuyan güzelsin uyandın silkindin ama artık koşma vakti. Bak ne yapsan boş. Kaptırma güzelim lotlari
    Duydu seni hoca,o yuzden brakmiyor gitsin

her zaman masa kazanır..

2. Sanırım şirketi crdit Suisse citi ve doçe ye devredip çıkacak .credit gene almış 150 bin lot yatırımda az az alıyor çaktırmadan ve icbct alıyor ne zamandır. Firmayı yabancılar alıyor resmen hissede beklentiler neyse artık. Hedefler neyse çok güzel takaslar

3. Credit sanırım citi ve doce ye virmanlıyor olabilir.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Takaslara incelediğimizde global var ara ara alıyor. Satmiyor. Hisse resmen bu fiyatlardan daha hızlı toplanmaya başladı. Dolar bazlı gidecek yolu çok var. Reysas demiryollarını inceleyelim biraz bakalım.

5. Deniz bugün tek başına süpürmüş tahtayı.Son zamanlarda credit ve denizin bu agresif alışlarını yorumlayabilen varmı acaba.Birinin malını mı karşılıyorlar.Aynı kademelerden hu kadar malı nasıl toplayabilir başka türlü.Takaslar bazen çok yanıltıcı olabiliyor.Ben halavgüvenemiyorum malesef.Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Deniz bugün tek başına süpürmüş tahtayı.Son zamanlarda credit ve denizin bu agresif alışlarını yorumlayabilen varmı acaba.Birinin malını mı karşılıyorlar.Aynı kademelerden bu kadar malı nasıl toplayabilir başka türlü.Takaslar bazen çok yanıltıcı olabiliyor.Ben hala güvenemiyorum malesef.Ytd.

7. Denizbank sahibi Ruslar. Bize bir ipucu verebilir mi. Bana ilk başta hiçbir şey cagristirmiyor. Ama agresif alıyor. Sonuçta o yabancı odiyelim mi belki bir Rus yatırımcı adına aliyirdur.

Sayfa 123/316 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •