Onemli Gunler Banner
Sayfa 123/451 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3607 madde; 977 - 984 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. ver ver 9,50 yığdım ****** oğlu...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Borsa trolü Harun kahramanın peşinden gidenler daha beter olsun.. Adam tam bir lamer hala millet peşinden gidip takip ediyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aylar önce 10'lardan satmıştım. Göz önümde olduğu için dün 9'lardan girmiştim bugün 10..den sattım speğe güvenmediğimden.. Sonrasında 11 üstünde görünce nasip demiştim yukardan alanlara allah sabır versin speği p..ştun önde gideni aylarca zararda beklemiştim....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Borsa trolü Harun kahramanın peşinden gidenler daha beter olsun.. Adam tam bir lamer hala millet peşinden gidip takip ediyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o adam buraya yazmasıydı tavan olacaktı ondan sonraki mallar atladı millet açığa aldı ******lar ...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Bir senedir bu hissedeyim bu ucuncu ya da dorduncu 11i test edisi..hissedir iner cikar ama bu ciktigi noktadan gerisin geriye hareket yapiyor. En azindan 9 ustunde tutunmasi gerekir. Gecmis aylarda da yazmistim. Ama ben de sabir cok paraya ihtiyacim da yok. Istedigin kadar oyalan bakalim

Sent from my iPhone using hisse.net

6. bende bekleyeceğim altan eklemeyeceğim.15.000 KARDAN 42.000 TL ZARARDAYIM ANASINI SATIM.
    Nakit kraldır.

7. Bence panik yok..

8. arkadaşlar bence mal topluyorlar. endişelenmeyin

Sayfa 123/451 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •