Sayfa 124/355 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 985 - 992 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. yine yapıkredi çekmiş kılıcını gelene geçene sallıyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

2. Biz işimize bakalım arkadaşlar olumsuz fikri olan arkadaşlara da saygı duymak lazım.. Tahta orada satan satar alan alır.. Henuz açık tahta taban olmadı.. .sürece inananlar kalacak inanmayanlar gıdecek.. Gidenin yolu açık olsun.. Ben hikayeye bakarım burada da şuan bir hikaye var..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Endeks yükselişe geçti. şayet endekste 120 bin kırılırsa gol olur
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Doche elindeki malın 688.000 lotunu yapı krediye virmanlamış. Vay gidi bıyıklılar vayyyy

5. Bütün analistlerin mutabık oldukları ortak bir konu var.
    Borsa'da önü açık gördükleri sektörler Yazılım, Bilişim ve Enerji.
    Günlük düşüşler çıkışlar olabilir ama uzun vadede bu hisseler değerli
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by AKYAZILI Yazıyı Oku
    Doche elindeki malın 688.000 lotunu yapı krediye virmanlamış. Vay gidi bıyıklılar vayyyy
    Virmanlar havada uçuşuyor. şimdide günlük takaslarda doche 302 bin lotu İŞ, GARANTİ, ATA, GEDİK, HALK YATIRIMA VERMİŞ GÖZÜKÜYOR. peh peh peh. ALA VERE DALAVERE bakalım nereye kadar?

7. Yapıkredı nın hareketlerinin incelenmesi lazım, pıyasa bozuculuğu bu olsa gerek.. Ne alıyor ne satıyor fıyatıyla oynuyor senedın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Ben lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım söyleyen adam mı diye... Burada kimseyi itham etmem kimseyi eleştirmem.Yatirim tavsiyesi yapmadan fikrimi yazarım. Altinada"en doğru karar kendi kararınızdir"diye imzamı atarım. Kimseyle cebellesmem ortaya konuşur kenara çekilirim. Haaa üzerine alınan istediği kadar gicunabilir. Okur geçerim. Cevap verme gereği bile duymam. Üzerine alınan istediği kadar yazıp çizebilir. Konuyu burada kapatır arkama bile bakmadan yoluma giderim. Herkese sağlık ve bol kazanç dilerim.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/355 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •