Sayfa 124/388 ÝlkÝlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 985 - 992 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. bu yapýlanlar artýk yatýrýmcýya zülümdür dalga geçmektir ben sizi dolandýrdým þimdi sizlerle alay ediyorum demektir, lanet olsun senin fabrika þirketine

2.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Hocam ama 21.7 fiyatý sizi de mutlu etmiþti sanki? Yani tertemiz oldh huzel oldu dediniz , þimdi de fiyatla alakasý yok diyorsunuz ;) tam anlayamadým
    Üstadým piyasa belirsizliði fiyatlar. Tahsisli rakamýnýn 20.46 hatta 21.80 altý olmamasý gerektiðini aylarca yazdýk burada. Her türlü itiraz ve sataþmaya raðmen. En azýndan benim için gelinen nokta öngördüðümüzün ötesinde bir etki yaratmadý. Sürpriz yok...

4 yaþýnda, týkýr týkýr çalýþan, pazar sorunu olmayan, kuruþ borcu kalmamýþ, buna raðmen emsallerine göre inanýlmaz iskonto ile iþlem gören bir hissede hangi vade ile yatýrýmcý olmak gerektiði herkesin kendi kararý. Saygý duyarým.

Ekranda gördüðünüz fiyatlar þeytandýr yani yanýltýcýdýr. Artýk -bana göre- konumuz þirketin temel rasyolarý olmalýdýr. Teknik yazan olursa da baþtacý. Benim hedefim bellidir. Ve. Çok sabýrlýyýmdýr...

Saygý ve hürmetlerimle...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Üstadým piyasa belirsizliði fiyatlar. Tahsisli rakamýnýn 20.46 hatta 21.80 altý olmamasý gerektiðini aylarca yazdýk burada. Her türlü itiraz ve sataþmaya raðmen. En azýndan benim için gelinen nokta öngördüðümüzün ötesinde bir etki yaratmadý. Sürpriz yok...

4 yaþýnda, týkýr týkýr çalýþan, pazar sorunu olmayan, kuruþ borcu kalmamýþ, buna raðmen emsallerine göre inanýlmaz iskonto ile iþlem gören bir hissede hangi vade ile yatýrýmcý olmak gerektiði herkesin kendi kararý. Saygý duyarým.

Ekranda gördüðünüz fiyatlar þeytandýr yani yanýltýcýdýr. Artýk -bana göre- konumuz þirketin temel rasyolarý olmalýdýr. Teknik yazan olursa da baþtacý. Benim hedefim bellidir. Ve. Çok sabýrlýyýmdýr...

Saygý ve hürmetlerimle...
    Son 12 Ay Yillik Kar 1,552,312,050 tl
    Hisse Basi Kar 1.65 tl
    Hisse Fiyat 18.36 tl

Guncel F/K 11.1

2022 Kar 2,137,026,470 tl
    2022 Hisse Basi Kar 2.28 tl
    Hisse Fiyat 18.36 tl

2022 karina gore F/K 8.1

4. Gelinen noktada...

Malum tahsisli operasyonunda paranýn kimden çýktýðýnýn zerre önemi yok. Zaten bunu defalarca vurguladýk. Ha, para dediðimiz de Temmuz ayýnda 3 milyar küsur Tl bir para yani her babayiðidin harcý olmayan bir tutar. An itibariyle alternatif maliyeti hesaplarsak 4 milyar Tl den fazla. Sonuç olarak CANTE'nin Yapý Kredi ve Halkbank'a olan finansal borçlarý ödendi mi, ödendi. Bu parayý buraya yatýran her kimse babasýnýn hayrýna yatýrmamýþtýr herhalde.

Daha da açýk yazýlýr mý bilemedim...

5. Patron ne isterse o. Adamlarin keyfi isteyecek de zararlar çýkacak. Hele þu enflasyonist ortamda rezillik bu yasadigimiz. Zarrar bir çýksa...

6.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    06.09.2023 - Piyasa deðeri:

TATEN : 24 milyar Tl

CANTE : 16 milyar Tl

Ee, yuh !...
    Tatlýpýnar Enerji'nýn 2023 yýlý 9 aylýk konsolide olmayan net karý 178.217.484 TL (2022/9 aylýk: 415.020.091 TL)
    03.11.2023 - Piyasa Deðeri:

TATEN : 10.7 milyar Tl

CANTE : 14.6 milyar Tl

Su akar yolunu bulur...

Ýllaki !

7. Ne serrefsiz hisseymis. 6 ay önce 32 TL idi. Her þey ikiye katladý en az

8. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 124/388 ÝlkÝlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •