Sayfa 124/406 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 985 - 992 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    bilançodan umudunuz yok sanırım.Hızlı bir toparlanma için iyi bir bilanço görürsek katalizör etkisi yaratır ama var mı öyle bir bilanço gönderecek babayiğit göreceğiz? Hayrımıza bişey olmuyor genelde.
    Ara bilançolardan pek beklentim yok.

Yıl sonu bilançoya bakmak lazım
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Ara bilançolardan pek beklentim yok.

Yıl sonu bilançoya bakmak lazım
    o nasıl bir bakış açısı öyle..Yılsonu bilançolarını şekillendiren 4 bilançonun toplamı değil midir? 3 bilanço yatış sonra hissedeki duruma göre son çeyreğe mi karar verilecek? Hissedeki baskıdan belli zaten

3. Şarj istasyonu işine giriyoruz ortaklar. Hayırlı olsun.

4. Şarj ünitesi, şarj istasyonları ve şarj ağı kurulması, işletilmesi ve şarj hizmeti sunulması konularında faaliyet göstermek üzere; Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret AŞ'nin tek pay sahibi olarak % 100'üne iştirak edeceği 50.000.000 TL sermayeli Doğuş Şarj Sistemleri Pazarlama ve Ticaret AŞ (D Power) unvanlı şirketin kurulmasına karar verilmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    Şarj ünitesi, şarj istasyonları ve şarj ağı kurulması, işletilmesi ve şarj hizmeti sunulması konularında faaliyet göstermek üzere; Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret AŞ'nin tek pay sahibi olarak % 100'üne iştirak edeceği 50.000.000 TL sermayeli Doğuş Şarj Sistemleri Pazarlama ve Ticaret AŞ (D Power) unvanlı şirketin kurulmasına karar verilmiştir.
    Bu olumsuz gelişmeyi de yarın negatif fiyatlamasak bari

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Bu olumsuz gelişmeyi de yarın negatif fiyatlamasak bari
    100'e kadar dökerler gibi görünüyor.118 den destek attım

7.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    100'e kadar dökerler gibi görünüyor.118 den destek attım
    Sorun şu ki kimsenin dökülmeye niyeti yok Sadece zaman kaybı olur ve alttan maliyetlenme şansı yaratır.Son çare adreslere tebligat yapmaları lazım.Hisselerinizi satın yoksa icra gelecek diye.Bir o kaldı yapmadıkları

8. Doğuşun son 3 yıllık temettüsü altın olarak duruyo bende. Spek hata yapıp az daha salarsan o altınları ne yapacağımı biliyorsun sen.

Sayfa 124/406 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •