Sayfa 125/396 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Endeks düzeltme yaparsa ne olur?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Bilançosu iyi denilen şirketin tahtası
    Bir de kötü gelseymiş,

Kapanışta 11 ortalamada 65.626 lot alış, 11.97 ortalamada 1.037.430 lot satış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    SPK,bu kuralları uygulayıp dolandırıcılara göz açtırmasa artık.....bu kaç oldu........

Beni çok büyük hayal kırıklığı yarattı

5. Tek kelime "REZİLLİK "

PATRON İBAN NUMARANİ VERDE ARKADASLARLA BİRLESİP SANA YARDİM YAPALİM YAPTİRALİM...SANİRİM SİRKETİN BATTİ COK OYUNLAR YAPTİN ALDİNDA PARAMİZİ ASLİNDA BAK 6-7 AYDİR NAKİTİM SENDE KALDİ -% 45 ZARARLA AMA BİZ SANA GONULDEN VERMEK İSTİYORUZ YİNEDE NE DERSİN VERSEKMİ ???SANA BİR O KALDİ...

Al-sat degildir..

6. bugünkü hareket neden burda fazla küçük yatırımcı yok onun karşılığıdır... çok üzücü...bu kadar hacim ve sonuç fiyasko....yarın endeks düzeltmeye giderse ne yapar acaba

7. Son 3 haftadır endeks ralli yaparken, İndes ilerleme sağlayamadı tahtadaki baskıdan dolayı. Geçen cuma günü kapanıştan sonra bilanço geldi. Bizler hissemızı satmayarak riske girmiş olduk. Üç aylık kar da fena gelmedi. Normalde bu üç haftalık baskının ve riske girmenin bi karşılığı olması lazımken kağıt tam tersi eksi kapattı.
    Bu yapılan saçma hareketlerin bi açıklaması var birilerı art niyetli. Böyle bir hisseye hiç yakışmıyor.

8. Arkadaşlar merhaba benim düşünceme göre şirketin işleyişi ile ilgili bir sorun yok ürün yelpazesi ve müşteri potföyü ile ilgili sorun çıkmıyor,sorun bana göre bilanço da değil,temettü verilmedi buda bence sorun değil dagıtmayarak özsermayesini güçlendirdi.bu sayılanlar haricinde tek sorun tahta oyuncuları veya,onların bildiği bizim bilmediğimiz durumlar,borsaya kota olan şirketleri aynı çatı altında toplamak,yabancı ortak alma,şirketlerinin bir tanesini satmak,bedelsiz sermaye artırımı gibi oluşumlar görebiliriz çünkü tahtada mantıklı bir işler yok anlarız yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 125/396 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •