Sayfa 125/1012 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kesirli sayılar bugün bile sorun.

Sanırım Tevratta veya İncil'de Hz.Yusuf'un babalarından kalan koyunları bölüşemeyen çobanların hikayesi vardı.

Temel sorun paylaşım olduğu için kesirli sayıların problem çıkarması normal.
    aynen öyle

dünyanın bir çok yerinde hala sıcaklığı fahrenrayt cinsinden ölçmeye devam eden ülkeler var.

ancak kolaylık olsun diye dünya geneli sıcaklığı C cinsinden ölçer.

The formula for converting Fahrenheit to Celsius is C = 5/9(F-32). Fahrenheit and Celsius are the same at -40°. At ordinary temperatures, Fahrenheit is a larger number than Celsius.

iki ülke aynı sıcaklıkta ise.. bi ülkede sıcaklık 156 diyorlar.. öbür ülkede 34 derece. sıcaklık aynı halbuki.

kim uğraşır..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2. Yakın zamanda bir kaç kez BBHT'de Kardemir'de kamu alımı ifadesi geçti. Galiba bir de genel kurul varmış ama detayını bilmiyorum, yanlış da duymuş olabilirim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    9011.. 1/2 kisalari yerine koydum.. çileye devam.yani özetle ..
    1/2 yi 8887 ort kapattim... kalanlarla devam.. kismet..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

düşüyomu neeeee

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Hafız paranın altında kaldin sende anlaşılan. Vay be herkesi paraya boğdular.

Epik
    memed kenara gel sen rolün gelmedi daha seans içinde biz oynuyoruz badem sporla sen akşamları gel yap eleştirini
    FORMASYON AVCISI -53

6. endeksin ogleden sonra düsecegi o dkr asikar ki yani klasik seyler sabah getir aksam avla
    Yatırım tavsiyesi değildir.

haber ekranı devre kesicilerle doldu birden

8. Şu borsalarda da metrik sisteme geçmeleri gerekir, bushel diye bir şey var, ağırlığı bir çok üründe farklı.

Sebze ve meyve hallerinde kasa hala kullanılıyor, Cocacola faaliyet raporlarında da kasa lafı geçiyor. Kasa da sorunlu bana.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 125/1012 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •