Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ben pilanço bakmasını bilmem ki.. nasıl bakılıyo acep..
    Bilançomu o ne ben görsem bomba diye karakola götürürüm.

Üstat dün sizin grafikteki 1,618 fibo 35,74, bugün onu kırıp back testi attı o ara ky nin malını toplayıp pala sonra tavana kitledi sonumuz hayrola yeminle bizde yazmasak topikte gündür tavan giden hissede yazan çizen yok ne ka güzel ne ka güzellll.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Üstat dün sizin grafikteki 1,618 fibo 35,74, bugün onu kırıp back testi attı o ara ky nin malını toplayıp pala sonra tavana kitledi sonumuz hayrola yeminle bizde yazmasak topikte gündür tavan giden hissede yazan çizen yok ne ka güzel ne ka güzellll.
    aynen öyle yaptı üstadım.. derinlik izlemiştim biraz.. güzel iş çıkartıyor tahtacı..

bundan sonra gelen zor olur.. yürek ister.. bizim maliyetler aşağıda..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    aynen öyle yaptı üstadım.. derinlik izlemiştim biraz.. güzel iş çıkartıyor tahtacı..

Ozaman bizim maliyetler aşağida olduguna göre bilançodan bize ne

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Demekki toplam 3 kisiyiz. Bilançoyu saymazsak

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

Bundan sonra ya silkeler yada alıma fırsat vermeden kontrolmatik hesabı gaza basar. Alım fırsatı verirsede silkelemesi pis olur bunun yeni maliyet yapanları sağlam bir manyak eder tavan taban arada 3-4 kere devre kesip brüte sok mal eder yeminle.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bundan sonra ya silkeler yada alıma fırsat vermeden kontrolmatik hesabı gaza basar. Alım fırsatı verirsede silkelemesi pis olur bunun yeni maliyet yapanları sağlam bir manyak eder tavan taban arada 3-4 kere devre kesip brüte sok mal eder yeminle.
    silkelese de, silkelemese de yön hep yukarı olacak diye düşünüyorum.. sağlam silkeleme yaparsa mal taşıyanların bir kısmını dahi dökebilir..

ama ben kalıcıyım daha..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    silkelese de, silkelemese de yön hep yukarı olacak diye düşünüyorum.. sağlam silkeleme yaparsa mal taşıyanların bir kısmını dahi dökebilir..

ama ben kalıcıyım daha..
    Kontrolmatik'in gittigi yere bakarsak buda ayni şekilde 10 15 tavan gidebilir diye umuyorum. Bende kontroldaki gibi erken çikmayi düşünmüyorum

Kontur da açiga satiş yasaklandi.

Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •