Sayfa 125/938 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Alım tarafı da satım tarafı da çok zayıf.

İnşallah dünki zararı çıkartır.

YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    o kadar akıllısınki hükümet sana soracak ekonomini başına kimi getirelim diye..sonuçta enerji bakanlığı yapmış bir kişi..finans doktorası var.Ekonomiden bizim borsa çakallığımızdan daha iyi anlar merak etme..yabancılar borsayı ele geçirmiş istediğimi yaparım sanıyor..zamanla buna da tedbir alacaktır hükümet..bazı yabancı aracı kurumlar vatandaşa kazık atamayacaktır..istediği hareketi yapamayacak kulağı çekilecektir..güçlü hükümet bunu gösterecektir..tek adam idaresi dedikleri bu..hakkını koruyacaktır..bundan sonra saglam işler merak etmeyin...yılmazda istediğini yapamayacak..düzelmezse düzeltirler..ben olayları tahmin ediyorum..yaptığımız tepki sonuçta..merak etmeyin olayları izleyin..iş olacağına varır..herşey rayına oturur..bekleyen çorbayı içer..Allahın izniyle..
    seviyorum böyle insanları ..eskilerin dili ile bizde eski oldugumuzdan..celladına aşık olan..
    elektirik şoku ile idama giden adam giderken gördügü son kişi..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. 71 den tekrar aldım ama gözüm garanda eğer garanı verirlerse gözünün yaşına bakmam kaç olursa olsun satarım

4. Adamlar kafaya takmış 90bin altına indirecekler.Dün ayakta kalanlara bugün basıyorlar.Bizimkisi için farketmiyor fırsat bu fırsat ne kadar itelersem diye düzmeye devam ediyor..Ytd.

5. Garantinin yanında Arçelik,THY,Aselsan da izlersen daha sağlıklı karar verirsin.Bu Arçelik’te yabancı oranı yüksek adamlar 3 aydır basıyorlar.

6. Asels gel gel yapıyorlar kaç gündür.
    Arkadaşlar naçizane fikrim bu fiyatlar uygun alabilen maliyet düşürebilen yapsa iyi olur gibi tamamen şahsi fikrimdir tavsiye değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Asels gel gel yapıyorlar kaç gündür.
    Arkadaşlar naçizane fikrim bu fiyatlar uygun alabilen maliyet düşürebilen yapsa iyi olur gibi tamamen şahsi fikrimdir tavsiye değildir
    Sayın Eredka geçen hafta endeks yükselirken ,bizimkisinin 0.84 civarı koyduğu duvardan sonra böyle karışık zamanlarda 0.9 üzerine atacağına düşünüyordum ve bunun için 0.82 den ekleme yaptım.Ama bizimkisi hâla bezdirme ve iteleme peşinde.Geçen haftaki düşünceme artık kendimde inanmıyorum.Bu kadar boş satış midemi bulandırdı .YTD..

8. Baktım iniyor verdim 70 den

Sayfa 125/938 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •